Rezultate te kerkimit per termin: +Rodriguez

Meta: total 1000 / total_found 1765 / time 0.001 / keyword[0] rodriguez / docs[0] 1765 / hits[0] 2352 /
Me Behramin kapiten, Udinese bën Milanin të harrojë si fitohet
  • 2019-04-02

Me Behramin kapiten, Udinese bën Milanin të harrojë si fitohet

Për të tretën javë me radhë Milani nuk ia del të fitojë, teksa mbrëmjen e sotme nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Udineses në San Siro, rezultat ky që komplikon rrugëtimin për një vend në zonën Champions. Për këtë sfidë Gattuso kishte preferuar të ndryshojë skemë, d

Publikohen formacionet zyrtare, ndaj Andorrës kthehet Kaçe
  • 2019-03-25

Publikohen formacionet zyrtare, ndaj Andorrës kthehet Kaçe

Ndaj Andorrës do të jetë një Shqipëri ndryshe nga ajo që u pa në fushë ndaj Turqisë. Ervin Bulku dhe Sulejman Mema vinë me risi në këtë sfidë të tyre të parë në stolin e përfaqësueses kuqezi. Janë publikuar tashmë formacionet zyrtare për këtë sfidë me Shqipërinë që do t

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)
  • 2019-03-13

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)

#td_uid_1_5c8973ef56669 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10907986-6801811-Cristiano_Ronaldo_s_girlfriend_Georgina_Rodriguez_cries_tears_of-m-49_1

Kriza në Venezuelë, Guaido kërkon shpalljen e emergjencës
  • 2019-03-11

Kriza në Venezuelë, Guaido kërkon shpalljen e emergjencës

Kriza në Venezuelë ka marrë një kthesë “katastrofike”. Këtë e theksoi senatori republikan amerikan Marco Rubio, sipas të cilit “të paktën 80 fëmijë vdiqën në repartin neonatal të Spitalit Universitar Maracaibo, Zulia, që nga fillimi i ndërprerjes”. Juan Guaid

No Pic available
  • 2019-02-27

Merkato drejtorësh/ Monchi drejt Arsenalit, Roma do Ausilion

Drejtori sportiv i Romës, Ramon Rodriguez Verdejo ose siç njihet nga të gjithë si Monchi, duket se i ka orët e numëruara në kryqytetin italian. Për spanjollin ka shprehur interes Arsenali, ndërkohë që në shtëpinë e verdhekuqve kanë nisur menjëherë nga puna për të gjetur një zëv

James Rodriguez, çelësi i Realit për të mbërritur te Neymar
  • 2019-02-27

James Rodriguez, çelësi i Realit për të mbërritur te Neymar

Në Spanjë kryefjala e momentit mbetet El Clasico, por Reali është tronditur nga një lajm bombastik që lidhet me transferimin e mundshëm të Neymar në Santiago Bernabeu. Sipas medieve spanjolle, çelësi për të sjellë në kryeqytetin Madrid sulmuesin fenomenal të PSG mund të jetë James

Babai i James Rodriguez i hap derën gjigandëve të Serie A
  • 2019-02-06

Babai i James Rodriguez i hap derën gjigandëve të Serie A

E ardhmja e sulmuesit kolumbian James Rodriguez duket më e paqartë se kurrë deri më tani në karrierë. Babai i tij pretendon se mesfushori i Bayern Munichut do të merrte një vendim të drejt nëse do të zgjidhte ti bashkohet Juventusit në Serie A. Bavarezët nuk pritet të shpenzojnë 47 mi