Rezultate te kerkimit per termin: +Rol

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.501Z

Luan rol erotik

Nga Express më 10 shtator 2011 në ora 09:58 Aktorja Gwyneth Paltrow pritet të luajë rolin e një të varure nga seksi në një film me titull “Thanks For Sharing”. Aktorja – e cila është e martuar me rokerin e grupit Coldplay, Chris Marton – do të luajë në këtë fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.454Z

Beckham, rol drejtues gjatë Botërorit?

David Beckham ka konfirmuar se është në bisedime me Fabio Capellon për një post në pankinën e kombëtares së Tre Luanëve, gjatë Botërorit të radhës. "Unë kam biseduar me menaxherin dhe me ndihmësin e tij, Franco Baldini. Ata më kanë thënë se e dinë që unë mund të kem një rol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.645Z

Travolta i kënaqur që luajti rol femëror

John Travolta thotë të jetë ndjerë mirë kur luajti rolin e një femre në muzikalin “Hairspray” dhe madje ka pranuar se nuk ka pasur nevojë që të stërvitej për të ecur si një femër. Aktori ka deklaruar se gjithmonë është inspiruar nga sirenat erotike të filmit dhe men

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.035Z

Luftojnë për rol?

Nga Express më 26 shkurt 2011 në ora 17:03 Beyonce dhe Rihanna thuhet se janë duke garuar për të marrë një rol në një film. Dy rivalët në muzikën pop thuhet se po garojnë për të marrë rolin kryesor në versionin e filmit të ri të viteve ’80, “The Bodyguard” në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.743Z

Schwarzenegger me rol emocional (video)

Heroi i filmave aksion, Arnold Schwarzenegger ka zbuluar anën dramatike dhe të ndjeshme të tij, teksa shihet duke qarë në rolin e një fermeri që nuk mund ta shpëtojë të bijën që vdes. Filmi "Maggie" me tematikë të zombive, që pati premierën në festivalin e filmit në Tribeca, sfido

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.622Z

"Winslet nuk meritonte cmim per rol dytesor"

Kristin Scott Thomas eshte hutuar kur Kate Winslet ka fituar cmimin Golden Globe per filmin "The Reader", pasi roli i saj ishte shume i madh per t'u quajtur si nje rol dytesor. Scott Thomas e ka kritikuar vendimin per te nderuar Winslet me cmimin aktorja me e mire ne rol dytesor, duke thene se ky tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.430Z

Bushati: Ballkani, rol në sigurinë energjetike

Kryediplomati  Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, është takuar dje me ministrin e Punëve të Jashtme dhe Tregtisë së Hungarisë, Peter Szijjarto, me të cilin diskutoi për bashkëpunimin dypalësh, si dhe intensifikimin e mëtejshëm të marrëdhënieve ekonomike dhe shkëmbimeve tregtare m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama