Rezultate te kerkimit per termin: +Roli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.123Z

Thaçi: Roli i UNMIK, lehtësues

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, duke iu përgjigjur pyetjeve të deputetëve dje në Kuvend tha, se ai si dhe krerët e tjerë të institucioneve dhe të subjekteve politike janë të informuar nga Lamberto Zannier për bisedat që ai zhvillon me Beogradin dhe theksoi se roli i UNMIK-ut ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.470Z

Roli i ri i Cameron Diaz

Cameron Diaz shtatzënë dhe puthje pasiononte në filmin “The Other Woman” të regjizorit Nick Cassavetes, ku luajnë edhe Taylor Kinney (i dashuri i Lady Gaga) dhe Leslie Mann. Në film tregohet historia e një femre, e cila pasi zbulon se i dashuri i saj ishte i martuar bashkohet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.090Z

Euralius Spreket roli i nderkombetareve

brbrEkspertet nderkombetare u kane bere te qarte partive politike parimet qe nuk mund te preken ne procesin e Vetingut Gjate mbledhjes se komisionit te reformes ne drejtesi perfaqesuesi i Euralius ndryshe nga opozita ka theksuar se roli i misionit nderkombetar te monitorimit nuk duhet te reduktohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.767Z

Roli që i përshtatet me jetën e tij

Aktori Leonardo Di caprio nuk ndalet edhe pse i ka refuzuar shumë role në kinematografi. Leo çdo vit shfaqet me një rol të ri, por këtë vit do të jetë ndryshe, do të vijë  me një rol paksa të veçantë. Kur përmendet Leonardo Di Caprio dhe filmi “Wolf of Wall Street”, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.781Z

Hyseni: Roli i Shqipërisë i veçantë

Prishtinë - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skënder Hyseni priti sot në një takim lamtumirës të Ngarkuarin me Punë të Republikës së Shqipërisë në Prishtinë, Arben Cejku, të cilin e falënderoi për bashkëpunimin e shkëlqyeshëm që kanë pasur gjatë manda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.091Z

Euralius Roli i OMN nuk preket

brbrEkspertet nderkombetare u kane bere te qarte partive politike parimet qe nuk mund te preken ne procesin e Vetingut Gjate mbledhjes se komisionit te reformes ne drejtesi perfaqesuesi i Euralius ndryshe nga opozita ka theksuar se roli i misionit nderkombetar te monitorimit nuk duhet te reduktohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.962Z

Roli i KQZ-se sipas eksperteve

Roli i KQZ-se sipas eksperteve E marte 15 Janar 2013 1425 Roli i KQZ-se sipas eksperteveRruget qe jane zgjedhur per realizimin e ndarjes se mandateve dhe percaktimin e zonave te administrimit zgjedhor kane vene ne dyshim rolin e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve ne pergatitjen e procesit te 23 qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama