Rezultate te kerkimit per termin: +Rolina +Naco

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] rolina / docs[0] 7 / hits[0] 11 / keyword[1] naco / docs[1] 989 / hits[1] 1967 /
No Pic available
  • 2016-06-27

Ushqimet më me risk janë bulmetet, peshku dhe prodhimet e detit

Për të shmangur toksikimet në periudhës së verës, ekspertët e shëndetit dhe dietologët rekomandojnë ushqimet më të favorshme gjatë kësaj stine. Bulmetet, peshku dhe prodhimet e detit duhet të konsumohen të freskëta, në të kundërt kthehen në produktet të rrezikshme për shëndet

No Pic available
  • 2011-11-02

Frutat dhe perimet bio jane vetem ato te stines

Ushqyerja e shendetshme dhe siguria ushqimore jane dy ceshtje qe kohet e fundit jane promovuar mjaft nga mediat, per te informuar konsumatoret. Por, edhe pse jane shume artikujt dhe emisionet informative te dedikuara per sigurine ushqimore dhe ushqimin e shendetshem, pjesa me e madhe e konsumatoreve

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e