Rezultate te kerkimit per termin: +Romanc

Total: 288
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.718Z

E mohon romancën

Pak më herët, mediat rozë shkruanin për një romancë mes Emma Watson dhe Princit Harry. Por këto thashetheme nuk kanë zgjatur shumë, pasi aktorja është hedhur menjëherë në sulm duke përgënjeshtruar çdo gjë. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.543Z

Selena Gomez konfirmon romancën e saj të re

Ylli i muzikes, Selena Gomez dhe Samuel Krost kanë qenë në vëmendjen e mediave rozë kohët e fundit dhe këngëtarja ka konfirmuar romancën e saj me modelin simpatik. Çifti është parë teksa shtrëngonte duart me njëri-tjetrin n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.035Z

Konfirmon romancën me DiCaprio-n

Manekinia e bukur braziliane Kat Torres, është mburrur para gazetarëve rreth lidhjes së saj me aktorin e famshëm të Hollivudit Leonardo DiCaprio. Biondja e bukur e ka konfirmuar se ata janë në romancë, por thotë se e ka të ndaluar të flas&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.256Z

Julia Roberts e George Clooney, një romancë në horizont?

Pasi kaloi të shtunën në mbrëmje, duke kënduar me George Clooney në "BAFTA LA Britannia Awards", Julia Roberts është parë sërish të hënën nën shoqërinë e tij. Po thua të ketë diçka, që t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.165Z

Dashuria në kohën e “Smartphone”Teknologjia privon romancën

Dashuria në kohën e “smartphone-ve”? Kjo gjë është me të vërtetë e komplikuar. Këtë e konfirmon një studim nga “Pew Research Center”, i cili ka analizuar në detaje marrëdhënien që ekziston nga një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.529Z

Durrës, ‘Romancë në ditën e krimit’, premierë në skenën e teatrit

DURRËS- Drama e shkruar nga Bashkim Hoxha dhe regji të Adelina Mucës sjell për të gjithë artëdashësit durrsak në një shfaqje skenike realitetin e tyre të përditshmëm. Mesazhi që përcjell drama ‘Romancë në dit&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.015Z

Të martohesh 60 vjeç? Një dështim i vërtetë

Martesat në moshën e tretë rrezikojnë të jenë një dështim kumbues, më shumë sesa një antidot kundër vetmisë. Ja përse… Përse grave nuk ju leverdis të martohen pas të gjashtëdhjetave Të gjesh dashurinë është diçka shumë e bukur, sidomos kur je pranë moshës 50-60 v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama