Rezultate te kerkimit per termin: +Romi

Total: 85
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.523Z

Isrefi, romi rreth të 60-ave, që ka kthyer kasollen në xhami

Babai i shtatë fëmijëve: I lutem Zotit për mirëqenien e romëve Shpresa Mezini Isref Rustemi është 59 vjeç, baba i shtatë fëmijëve, tre djemve dhe katër vajzave. Ai jeton në një kasolle të ndërtuar me kartonë e kompensata, të cilën e ka transformuar në një xhami. Mesoburri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.328Z

Itali, arrestohet romi i dytë që përdhunoi 26-vjeçaren shqiptare

Policia italiane ka arrestuar personin e dytë që përdhunoi 26-vjeçaren shqiptare disa javë më parë në Itali. Autori është një rumun, i cili ishte i përfshirë në rrëmbimin dhe përdhunimin e vajzës së profesorit shqiptar Vladimir Kosturi. Vajza e tij, Besjana Kosturi mbajti nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.307Z

Ndoka prezanton kandidatët romë për zgjedhjet

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka nën moton Romi për Romin ka prezantuar dy kandidatët e këtij komuniteti në Tiranë për zgjedhjet e 28 qershorit. Meleqe Rrenja dhe Ibrahim Likzelia, të cilët sipas Ndokës janë një shenjë që PDK-ja është një parti, e cila respekton vlerat,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.287Z

15-vjeçari i plagosur nga babai i dehur dërgohet në Tiranë në gjendje të rëndë

Arma e krimit 15-vjeçari P. Nako i cili u plagos me armë zjarri nga i ati mbrëmjen e djeshme në Pojan të Korçës është dërguar në spitalin e Tiranës për një ndihmë më të specializuar për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore. I mituri u qëllua me armë zjarri në këmbë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.905Z

Romi nga Kosova Une jam gjerman- I huaj jam vec ne leter

Nje BMW e erret vozit pergjate rruges se ngushte fushore. Prane timonit eshte ulur nje burre shtatlarte me floke te zeza i cili sheh perreth i permalluar. Atje ishte shkolla ime thote Fadil Berisha duke treguar nje ndertese te rrenuar guret e se ciles ngrihen pertej barit si dhembe te rene dhe shto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.642Z

Nostalgjia e viteve 80: fotot e vjetra të Romina Power me Al Banon

Këngëtarja shpërndan në Instagram hitet e pabotuara në shoqërinë e burrit të saj dhe merr dhjetëra mijëra pëlqime Pas 40 vitesh nga albumi i tyre i parë bashkë, Al Bano dhe Romina Power janë rikthyer në një çift artistik të afërt, të cilët dinë të transmetojnë emocion gjithmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.066Z

Plagosja e te miturit ne Korce babai nuk e shkrepi armen per te

Korce 1 dhjetor 2015 NOAal- Zbardhen detaje nga ngjarja e rende ne Korce ku kryefamiljari qelloi me arme zjarri ne banese duke lene te plagosur djalin e tij 14- vjecarbr br Ngjarja e rende ndodhi mbremjen e djeshme ne fshatin Pojan ku pas saj u vu ne pranga 47- vjecari Romi Nakobr br I arrest

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama