Rezultate te kerkimit per termin: +Romir +Zalla

Total: 71
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.790Z

Romir Zalla portret familjar me prindërit |FOTO

Transmetuar më 08.07.2015 - 09:55 Prej vitesh ai ka krijuar familjen e tij të vogël, me bashkëshorten dhe dy fëmijët e tyre, por kur vjen fjala për prindërit, gjithmonë krijohet një ndjesi e veçantë. Aktori i “P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.441Z

Publikon foto nga rinia, Romir Zalla të shoqes: E di? Të dua shumë

Transmetuar më 13.10.2015 - 08:42 Ai është një prej aktorëve më të suksesshëm të varietesë së humorit “Portokalli” dhe disa herë e ka testuar veten edhe si regjisor. Aktori Romir Zalla, përveçse i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.649Z

Romir Zalla: Teatri në Shqipëri, si dashuria në kohën e kolerës

Aktori i njohur i spektaklit Portokalli rrëfen jetën artistike dhe problemet e teatrit shqiptar   Është pa dyshim një prej emrave më të talentuar të aktorëve shqiptarë, i cili për vite me radhë ka sjellë para publikut personazhe dhe karaktere nga më të ndryshmet. Për të gjitha k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.281Z

Kur një femër hyn mes një martese

Erion Kame ngjit në skenën e teatrit “Aleksandër Moisiu” në Durrës komedinë “Një jetë me ty” Romir Zalla dhe Suela Bako, bashkëshortë dhe në skenë… Ai dhe ajo janë një çift i ri të sapomartuar. Në një formë të re rrëfimi skenik, ata tregojnë histo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.138Z

8 Marsi, VIP-at shqiptarë urojnë e prezantojnë nënat e tyre |FOTO

Transmetuar më 08.03.2015 - 14:25 Në këtë 8 Mars të shumta kanë qenë urimet për të gjitha nënat shqiptare. Siç duket, duke përfituar nga kjo ditë, një pjesë e personazheve të famshme të ekranit shqiptar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.639Z

Ana, një komedi gri në kryeqytet

Regjisori Alfred Trebicka sjell veprën e dramaturgut italian Angelo LongoniAna një shfaqje teatrore brilante, e cilësuar si komedia gri erdhi për disa ditë me radhë në sallën Black Box në Akademinë e Arteve. Një vepër për publikun me vlera artiske, falë punës së regjisorit Alfred Tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.918Z

Tre pengje ne Teatrin Kombetar

brbrAta jane tre karaktere te ndryshme nisur per nje mision te rendesishem por te mbyllur ne sketerren e nje pengmarrjeje Kjo eshte historia e nje anglezi nje irlandezi dhe nje amerikani qe jane marre peng ne Liban Neritan Licaj Marin Orhanasi dhe Romir Zalla jane personazhet qe sjellin dramen satir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama