Rezultate te kerkimit per termin: +Ronaldo

Total: 9069
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.088Z

Rishfaqet Ronaldo

Cristiano Ronaldo është dukur pas disa ditë heshtje. Ylli portugez ka publikuar një foto me të dashurën e tij, Irina Shayk. Ronaldo ka zgjedhur New Yorkun për të kaluar disa ditë pushime duke mos u tunduar aktualisht për zgjatjen e kontratës s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.425Z

CR300- Ronaldo

Sot nuk ishte CR7. Ylli portugez i Real Madridit në ndeshjen ndaj Valencias ishte CR300. Crsitiano Ronaldo me dy golat e shënuara ndaj Valencias arriti në numrin e 300 golave me skuadrat e tij. Më shumë se gjysmën e golave Ronaldo i ka shënuar me Real Madridin pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.684Z

Neymar: Ronaldo brazilian është Ronaldo origjinal

Ylli brazilian i Barcelonës, Neymar, ka thumbuar Cristiano Ronaldon me një deklaratë të tij të dhënë për për Copa 90 kanalin në YouTube. I pyetur se cilin lojtar e preferon, Ronaldo fenomenin apo Cristiano Ronaldon, ai ishte tepër i qartë. R9. Ronaldo fenomenin, origjinalin. Unë do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.234Z

Sqarohet Ronaldo

Cristiano Ronaldo i ka quajtur të keqinterpretuara deklaratat e dhënë në media për situatën aktuale në Real Madrid. Ronaldo ka thënë se ai është me klubin dhe se beson shumë në ta. "Deklaratat e mija janë keqinterpretuar. Dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.838Z

Ronaldo Realit: Fuck You!!

Cristiano Ronaldo e ka sharë dikë në ndeshjen me Malagën. Nëse shikohet logjikisht, Cristiano Ronaldo e ka sharë vetë Real Madridin. Pas golit të tij të shënuar ndaj Malagës, Ronaldo reagoj fuqishëm ne festimin e golit të tij. "U

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.845Z

Messi apo Ronaldo?

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona, për dallim nga të tjerët, ka thënë se Ronaldo dhe Messi, janë në të njëjtin nivel. Si Ronaldo ashtu edhe Messi, në vitet e fundit kanë regjistruar paraqitje mbresëlënëse, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.547Z

Ronaldo demtohet serish?

Sipas gazetarit te “O Globo”, Renato Mauricio Prado, Ronaldo vuan nga ndrydhja ne gjurin e majte, cka mund te shenoje fundin e karrieres se tij. Tjeter alarm ne horizont per sulmuesin brazilian Ronaldo. Ish “fenomeni” qe po vazhdon fazen e rekuperimit pas operacion

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama