Rezultate te kerkimit per termin: +Ronnie +Wood

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.553Z

Ronnie Wood le alkoolin

Ronnie Wood, ish-kitaristi i Rolling Stones, i njohur për varësinë ndaj alkoolit, është rehabilituar. Muzikanti ka zbrazur shtëpinë në Irlandë nga të gjitha shishet me urdhër të të fejuarës së tij, Ana Araujo.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.341Z

Fytyrat e Ronnie Wood

Galeria londineze ‘The Gallery in Cork Street’ hapi një ekspozitë të re më 7 nëntor. Ekspozita quhet "Ronnie Wood's Faces, Time and Places", dhe ajo prezanton kitaristin e famshëm të grupit The Rolling Stones, Ronnie Wood. Ekspozita, që do të jetë a hapur deri më 12 nëntor, pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.590Z

Rrezik për Ronnie Wood

Anëtarit të bendit legjendar Ronnie Wood, mund t’i dridhet vendi nëse nuk ndalon së piri. Gazeta News of the World jep lajmin se anëtari i bendit mund të largohet nga bendi në të cilën qëndroi me dekada. Sipas informatave që epen thuhet se Wood, 60 – vjeçar, pi rreth dy litra vodka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.605Z

Ronnie pranon fajësinë

Anëtari i Rolling Stones, Ronnie Wood, pasi ka marrë një vërejtje nga policia, ka pranuar se ka sulmuar të dashurën e tij ruse në rrugë. Ylli i rokut (62) ishte arrestuar pasi kishte goditur Ekaterina Ivanova (21) dhe është përpjekur për ta ngulfatur në një rrugë Anglisë. Këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.344Z

Arrestohet Ron Wood, grindet me parteren

Kitaristi i Rolling Stones, Ron Wood eshte dhe me pas eshte lene i lire nga policia e Claygate, ne Britanine e Madhe. 62-vjecari dyshohet se ka ushtruar dhune ndaj partneres aktuale, Ekaterina Ivanova, 20 vjec.Wood, eshte divorcuar nga gruaja e tij. Jo, pas 24 vjet martese. Shkak per kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.584Z

Ronnie ndahet prapë nga e dashura

Ronnie Wood është ndarë me të dashurën e tij ruse pas vetëm një jave romance, ka shpalosur vet modelja sot. Hannah Kamelmacher (26) ka përfunduar dashurinë me rokerin e vjetër pas një telefonate. Bukuroshja e ka përshkruar rokerin si një “xhentëlmen të fejuar” – por ka thën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.352Z

Rosie kritikon Tyrone Wood

Modelja britanike Rosie Huntington – Whiteley ka provuar se ajo është një ambicioze pasi ka filluar aktivitetin në disa aspekte për jetën e saj. Vajza e rrobave të brendshme, e cila sapo ka filluar kampanjën e re të marketingut për Victoria’s Secret, po ashtu ka kritikuar Tyrone Wood

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama