Rezultate te kerkimit per termin: +Rosela +Gjylbegu

Meta: total 126 / total_found 126 / time 0.000 / keyword[0] rosela / docs[0] 215 / hits[0] 338 / keyword[1] gjylbegu / docs[1] 253 / hits[1] 339 /
Ditë e trishtueshme për Rosela Gjylbegun, humbet një njeri të afërt |FOTO
  • 2016-10-18

Ditë e trishtueshme për Rosela Gjylbegun, humbet një njeri të afërt |FOTO

Transmetuar më 17.10.2016 - 19:07 Për këngëtaren Rosela Gjylbegu dita e sotme është një nga më të trishtuarat. Ajo përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se gjyshja e saj ndërroi jetë. “Sot gjys

Sherr dhe fyerje mes Olti Currit dhe Rosela Gjylbegut, nga “derrkuc” tek “balenë”
  • 2016-10-04

Sherr dhe fyerje mes Olti Currit dhe Rosela Gjylbegut, nga “derrkuc” tek “balenë”

Transmetuar më 04.10.2016 - 08:39 Një sherr me fjalë fyese ka shpërthyer në rrjetet sociale mes këngëtares Rosela Gjylbegu dhe opinionistit Olti Curri. Gjithçka pasi këngëtarja shkodrane ka kritikuar qëndrimin e Oltit, n

No Pic available
  • 2016-09-26

Arvizu në Tiranë, i kërkon Ardit Gjebreas ti plotësojë një ëndërr

Ish-ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës i cili u largua nga vendi ynë në fillim të vitit 2015, ka ardhur këto ditë në Tiranë për të takuar miqtë e tij, por dhe për t’u çmallur me Shqipërinë, që ai e dashuron shumë. Arvizu është shfaqur sot edhe në spektaklin e

Albërije Hadërgjonaj Fiton Çmimin “Teksti më i bukur 2015”
  • 2015-12-27

Albërije Hadërgjonaj Fiton Çmimin “Teksti më i bukur 2015”

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj  ka fituar edhe këtë vit për të tretin vit radhazi çmimin "Teksti më i bukur 2015" i cili jepet çdo vit nga portali www.teksteshqip.com.  Një juri profesionale ka votuar mbi 15 propozim

Çmimet Kult: Hëna e Shqipërisë e Blushit, eseja e vitit
  • 2015-11-09

Çmimet Kult: Hëna e Shqipërisë e Blushit, eseja e vitit

Tabloja pesimiste që Blushi ka sjellë për lexuesin një vit më parë nuk e ka ndaluar jurinë e çmimeve "Kult" ta shpallë esenë e tij si më të mirën e vitit, në një garë me emra të shquar të publicistikës shqip Në kohën kur opinioni publik dhe mediat gëlojnë me informacione dhe

Kult 2015 / Akademia Kult ndan 13 çmimet prestigjoze dhe 2 speciale në emër të artit të vërtetë
  • 2015-11-08

Kult 2015 / Akademia Kult ndan 13 çmimet prestigjoze dhe 2 speciale në emër të artit të vërtetë

"Dy personalitete si Moikom Zeqo dhe Spartak Ngjela u nderuan nga drejtori i Akademisë Ylli Sula me çmimet speciale të Kult 2015".TIRANË, 8 Nëntor / ATSH / Klajdi Musabelliu / - Puna 1 vjeçare e artistëve të të gjitha zhanerave u kurorëzua sot gjatë mbrëmjes gala të ndarjes së Çmimeve

Eurovisioni promovon zgjedhjet muzikore të Festivalit të Këngës në RTSH 2015
  • 2015-10-18

Eurovisioni promovon zgjedhjet muzikore të Festivalit të Këngës në RTSH 2015

TIRANË, 17 Tetor / ATSH / - "Nëse nuk keni ndërmend për të shpenzuar kohë dhe para për festat e Krishtlindjeve, ne kemi zgjidhjen perfekte për ju" është shkruajtur së fundmi në artikullin e publikuar në webin zyrtar "www.eurovision.tv", lidhur mbi Festivalin e RTSH-së, i cili këtë fu