Rezultate te kerkimit per termin: +Rosser +Baldwin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.369Z

Ambasada e SHBA i dhuron 3automjete policisë kufitare

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANË - Ambasada Amerikane i dhuron Policisë së Shtetit 3 automjete për patrullim dhe pajisje të tjera për shërbimet e Policisë Kufitare, në kuadër të Programit EXBS.Në ceremoninë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.369Z

Ambasada e SHBA i dhuron 3automjete policisë kufitare

TIRANË - Ambasada Amerikane i dhuron Policisë së Shtetit 3 automjete për patrullim dhe pajisje të tjera për shërbimet e Policisë Kufitare, në kuadër të Programit EXBS.Në ceremoninë e zhvilluar ditën e enjte në ambientet e Pol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama