Rezultate te kerkimit per termin: +Rossi

Total: 1216
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.195Z

I pafati Giussepe Rossi

Sulmuesi i njohur italian, Giussepe Rossi është një nga lojtarët më të pafat. Sulmuesi i Fiorentinës ka pësuar edhe një lëndim të rëndë në ndeshjen ndaj Livornos. Rossi ka ndrydhur gjurin, lëndim i cili pritet ta lë shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.372Z

Rossi mbetet në Villarreal

Sulmuesi i Villarrealit, Giuseppe Rossi ka insistuar se dëshiron të mbetet në Spanjë, duke përjashtuar spekulimet rreth rikthimit në Serie A. “E shoh veten këtu edhe vitin e ardhshëm. Jam shumë i lumtur në Villarreal”, tha Rossi për Periodico Mediterraneo. I pyetur nëse ka marrë o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.809Z

Rossi hiqet nga shitja

Nga Express më 29 korrik 2011 në ora 19:09 Objektivi i Juventusit, Giuseppe Rossi duket se do të mbetet në Villarreal pasi menaxheri i tij, Federico Pastorello, njoftoi se klubi spanjoll “e ka hequr nga shitja”. Rossi, 24 vjeç, thuhej se do të transferohej në Juventus, mirëpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.331Z

Rossi, afër Barcelonës

Nga Express më 21 maj 2011 në ora 20:00 Sulmuesi i Villarrealit, Giuseppe Rossi është në prag të transferimit te rivali nga La Liga, Barcelona. Sipas radiostacionit Cadena Ser, gjiganti katalan ka arritur marrëveshje me reprezentuesin italian për një kontratë deri në vitin 2015 dhe ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.330Z

Rossi afër Barcelonës

Nga Express më 21 maj 2011 në ora 15:37 Sulmuesi i Villarrealit Giuseppe Rossi është në prag të transferimit te rivali nga La Liga, Barcelona. Sipas radiostacionit Cadena Ser, gjiganti katalan ka arritur marrëveshje me reprezentuesin italian për një kontratë deri në vitin 2015 dhe ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.241Z

Rossi fillon me fitore

Valentino Rossi në Yamaha e filloi sezonin e ri në MotoGP me fitore në garën për Shpërblimin e Madh të Katarit të dielën, pas rrëzimit të australianit Casey Stoner. Kampioni i botës mori pozitën e parë në xhiron e gjashtë kur Stoner, i cili ishte nisur nga pozita e parë dhe ndiqte f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.346Z

Rossi në Juventus

Nga Express më 13 korrik 2011 në ora 21:10 Giuseppe Rossi është lojtar i ri i Juventusit. Sipas uebfaqes italiane calciomercato.com, marrëveshja në mes të futbollistit dhe klubit Bianconero është arritur. Mbeten edhe disa detaje në mes të Juventusit dhe Villarrealit, por duket se në o

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama