Rezultate te kerkimit per termin: +Rovena +Dilo

Meta: total 198 / total_found 198 / time 0.000 / keyword[0] rovena / docs[0] 1194 / hits[0] 1998 / keyword[1] dilo / docs[1] 421 / hits[1] 652 /
Alqi Boshnjaku, 20 vjet pa poetin e dashurisë
  • 2018-02-16

Alqi Boshnjaku, 20 vjet pa poetin e dashurisë

Alqi Boshnjaku, njihet si poeti, që tingullit diti ti japë kuptimin e vërtetë, poet që melodinë e bëri të flasë me gjithë forcën e saj, poeti që në këngën e tij teksti dhe muzika mëshirojnë njëra-tjetrën, në përsosmërinë e tyre, aq sa këta elementë smund ti ndash kurrë nga

De Biasi: Humbja të bën më të fortë
  • 2017-05-13

De Biasi: Humbja të bën më të fortë

Humbja të mëson të fitosh, një shprehje e famshme e cila zë një vend të rëndësishëm edhe në karrierën e Gianni De Biasit. I ftuar në hapjen e edicionit të 4-t të javës së inovacionit për vitin 2017-të, trajneri i kombëtares shqiptare nëpërmjet 7 fotove tregoi disa nga eksperien

No Pic available
  • 2017-05-13

FuckUp Night, Gianni de Biasi: Zhgënjimet të rrisin profesionalisht

Java e inovacionit ka nisur me eventin FuckUp Nights, eventi ndërkombëtar që tregon për historitë e suksesit të njerëzve të njohur por edhe për dështimet e tyre. Në natën e parë protagonistë me rrëfimet e tyre kanë qenë kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, trajneri i kombetare

No Pic available
  • 2016-11-26

Flet për herë të parë Florian Riza, rrëfen martesën e dështuar me Rovena Dilon

Florian Riza ishfutbollisti i Tiranes vjen në një rrëfim interesant të jetës së tij. Ai rrëfen impresionet dhe emocionet nga Kampionati Europian, ku e ndoqi nga afër për dhjetë ditë në Francë, projektet, ambiciet si dhe gjendjen emocionale aktuale. Gjithashtu ai është shprehur për he

Florian Riza rrëfen martesën e dështuar me Rovena Dilon
  • 2016-11-26

Florian Riza rrëfen martesën e dështuar me Rovena Dilon

Florian Riza, ish futbollisti i Tiranes, vjen në një rrëfim interesant të jetës së tij. Ai rrëfen impresionet dhe emocionet nga Kampionati Europian, ku e ndoqi nga afër për dhjetë ditë në Francë, projektet, ambiciet si dhe gjendjen emocionale aktuale. Gjithashtu ai është shprehur

Bukuroshja nga India kurorëzohet “Miss Globe 2016”
  • 2016-11-26

Bukuroshja nga India kurorëzohet “Miss Globe 2016”

Transmetuar më 26.11.2016 - 14:25 Plot 40 kandidate nga e gjithë bota parakaluan në skenën madhështore të Miss Globe 2016 mbrëmjen e 25 nëntorit, dhe kurora e lakmuar shkoi për Miss India, Dempile Chetan Patel. Bukuroshja fili

Muzike cicash
  • 2016-11-05

Muzike cicash

var fbShare url httpvizionplusalmuzike-cicashsize smallbrbrAto jane gjate gjithe kohes ne qender te vemendjes Perse Sepse mjafton te nxjerrin nje cice nje shale apo nje mendere A eshte kthyer show-bizz ne Shqiperi ne biznes cice dhe sume Sigurisht qe pobrbr brbrAnkohemi dhe themi se perse Sander Gj