Rezultate te kerkimit per termin: +Rovena +Dilos

Meta: total 42 / total_found 42 / time 0.000 / keyword[0] rovena / docs[0] 1194 / hits[0] 1998 / keyword[1] dilos / docs[1] 59 / hits[1] 80 /
No Pic available
  • 2016-09-18

Balerini filmon Rovena Dilon me bikini

Është përfolur vazhdimisht për një lidhje mes balerinit Eltion Merja dhe Rovena Dilos. Duket se dyshja po e kalon fundjavën në plazhin e Kepit të Rodonit, megjithëse jo në mot të favorshëm. Këngëtarja ka publikuar një video në llogarinë e saj të Instagram ku ka shfaqur format perfe

Lirohet nga përmbaruesit lokali i Dilos: Prona është e imja, po ma rrëmbejnë
  • 2016-05-09

Lirohet nga përmbaruesit lokali i Dilos: Prona është e imja, po ma rrëmbejnë

  Zyra e përmbarimit privat dhe punonjës të policisë së rendit kanë shkuar sot në ambientet e lokalit të këngëtares Rovena Dilo, për të ekzekutuar vendimin e gjykatës, i cili thotë se prona në fjalë duhet të kalojë në pronësi të deputetit Tom Doshi dhe ish-deputetit Driçim

No Pic available
  • 2016-05-09

VIDEO/ Përmbaruesit në lokalin e Rovena Dilos, këngëtarja shpërthen në ulërima

Përmbaruesit provat janë paraqitur sot tek lokali i këngëtares Rovena Dilo për të zbatuar vendimin e  Gjykatës. Këngëtarja ka bërë thirrje policisë ta mbrojë nga përmbaruesit, por në fakt asgjë nuk e ka ndalur marrjen e pronës së saj, siç ka vendosur gjykata. Pavarësisht thirrje

VIDEO/ Përmbaruesit në lokalin e Rovena Dilos për tia marrë, këngëtarja shpërthen në ulërima
  • 2016-05-09

VIDEO/ Përmbaruesit në lokalin e Rovena Dilos për tia marrë, këngëtarja shpërthen në ulërima

Përmbaruesit kanë shkuar sot tek lokali i këngëtares rovena Dilo, për të zbatuar vendimin e gjykatës. Këngëtarja ka bërë thirrje policisë ta mbrojë nga përmbaruesit, por në fakt asgjë nuk e ka ndalur marrjen e pronës së saj, siç ka vendosur gjykata. Pavarësisht thirrjeve të R

Protesta e Rovena Dilos: Apel për tiranasin Babasi dhe malësorin Doshi
  • 2016-05-09

Protesta e Rovena Dilos: Apel për tiranasin Babasi dhe malësorin Doshi

Këngëtarja Rovena Dilo niuk ndalet në protestën e saj për një pronë në zonën e ish-bllokut ku edhe është ngritur lokali i saj i njohur si Rovena. Ajo është në një luftë të gjatë me dajën e saj i cili ua ka shitur këtë pronë biznesmenëve Ndricim Babasi dhe Tom Doshi. Të mar

Foto/ Lokali i Rovena Dilos, Tom Doshi shkel pas sekuestrimit nga përmbarimi
  • 2016-05-09

Foto/ Lokali i Rovena Dilos, Tom Doshi shkel pas sekuestrimit nga përmbarimi

Vetëm pak kohë pasi përmbaruesit privatë ekzekutuan vendimin e gjykatës, deputeti i Shkodrës, Tom Doshi ka hyrë në brendësi të bar "Rovena" në ish­Bllok. Doshi u fotografua në lokalin, që sipas vendimit te Gjykatës së Apelit, kjo pronë tashmë i takon atij dhe Ndriçim Babasit, shi

Lirohet nga përmbaruesit lokali i Rovena Dilos: Prona është e imja, po ma rrëmbejnë
  • 2016-05-09

Lirohet nga përmbaruesit lokali i Rovena Dilos: Prona është e imja, po ma rrëmbejnë

Zyra e përmbarimit privat dhe punonjës të policisë së rendit kanë shkuar sot në ambientet e lokalit të këngëtares Rovena Dilo, për të ekzekutuar vendimin e gjykatës, i cili thotë se prona në fjalë duhet të kalojë në pronësi të deputetit Tom Doshi dhe ish-deputetit Driçim Babasi