Rezultate te kerkimit per termin: +Rozafs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.387Z

Bilanci i parqeve: Duhet pastërti dhe shërbim!

Bilanci i parqeve: Duhet pastërti dhe shërbim! Shrbimi n parqet arkeologjike kundrejt turistve ka qen arsyeja pse dje Ministria e Kulturs ka organizuar nj takim me drejtues dhe personele t parqeve kryesore arkeologjike. Rasti i shkarkimit nga detyra t ish-drejtorit t Parkut t Bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.390Z

Xhaferaj kulaçin, Lesi kërbaçin

N nj konferenc t mbajtur dje n ambientet e MTKRS-s, ministri i Kulturs shprehu arritjet dhe objektivat e reja n fush t turizmit. Ai tha se vitin e ardhshm Ministria e Kulturs do t ket objektiv qendror zhvillimin e turizmit kulturor. Ndrkaq, m i ashpr ka qen reagimi i zv/ministrit Nikoll Lesi, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.194Z

ROJET TONA

Bestytni shqiptare n shekullin XXI “E para ishte fjala”, thuhet n Bibl. Kshtu sht edhe n betejn e kamome kundr Syrit t Keq. M e prhapura sht “Marshalla” (Zoti t ruajt). Zakonisht t shqiptuarit e saj shoqrohet me imitimin e pshtyrjes. Besohet se pshtyma e mban larg si Syrin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.422Z

"Alia do bombardonte ambasadën me 3 mijë refugjatë"

Refugjate ne Ambasaden Gjermane Ambasadori flet për 2 korrikun, kur ai hapi dyert e ambasadës gjermane për shqiptarët “Nse nj popull nuk ka m frik, regjimi nuk sht n gjendje ta ket kontrollin”. Kshtu shprehet Werner Daum, nj gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama