Rezultate te kerkimit per termin: +Rrshenit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Rrëshen, vritet pranë shtëpisë një 45-vjeçar

Policia ndalon nj autor t dyshuar. Mendohet se ngjarja ka ndodhur pr hakmarrje Vritet pr hakmarrje pran shtpis nj 45-vjear nga Rrsheni. Ngjarja ka ndodhur dje, rreth ors 11:00, n fshatin Ndrfane t Rrshenit, ndrsa viktima sht identifikuar si 45-vjeari Ndue Llesh Deda. Disa or m pas, policia ka ndalu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.670Z

Ish-kreu i Hipotekës së Tiranës kallëzohet për mashtrim

Gazmend Zeneli, dy padi pr vjedhje prone, duke shprdoruar detyrn Ish-kreu i Hipoteks s Tirans, Gazmend Zeneli, i cili sot punon si avokat sht kallzuar penalisht n prokurori, ku pretenduesit deklarojn se ai u ka vjedhur pronn nprmjet mashtrimit. Avokati Genc Celi e ka denoncuar Zenelin kt muaj, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.625Z

Kujtime nga Spaçi, tri ditët e revoltës në burgun ferr

2123 maj 1973 / Të shtunën, më 20 maj, të burgosurit vendosën të mos dilnin në punë. Të nesërmen ky vendim ishte diskutuar e pjekur në fjetoret dhe ndër galeri, gjatë bisedave me sy, me shenja dhe me zë të ulët. Ndërkaq, në kamp kishin shpërthyer zjarre, digjeshin stendat e kuqe,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama