Rezultate te kerkimit per termin: +Rrzohet

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.760Z

Fergie rrzohet n sken

Gabimet e performancave në skenë u ndodhin edhe këngëtarëve me famë botërore. Shembullin më të mirë e ka dhënë Fergie e Black Eyed Peas gjatë koncertit në Kansas City të shtetit Missouri ku ajo rrëshkiti në skenë. Shumë frikë mes spektatorëve por asgjë e rëndë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.596Z

Rihanna rrzohet n sken

Mund t'i ndodhë kujtdo që të rrëzohet, por nëse bëhet fjalë për një personazh VIP atëherë puna ndryshon. Rihanna, ndërsa performonte këngën 'Let me' në një etapë të turit "Last Girl on Earth', në Marsejë të Francës, është rrëzuar në skenë...nga pamjet e sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.934Z

Ligji antimafia, Kushtetuesja shqyrton sot kërkesën e KSHH-së

Gjykata Kushtetuese do t shqyrtoj sot krkesn e Komitetit Shqiptar t Helsinkit pr shfuqizimin si i papajtueshm me Kushtetutn e Republiks s Shqipris dhe Konventn Evropiane t t Drejtave t Njeriut i ligjit nr. 10192, dat 03.12.2009 "Pr parandalimin dhe goditjen e krimit t organizuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.497Z

Rama: Pushteti nuk rrzohet, por dorzohet

I ftuar në studion e Top Channel, e cila eshte ngritur shumë pranë vendit ku po zhvillohet protesta e opozitës, kryetari socialist Edi Rama, deklaroi se zgjidhja në këtë situatë mbetet e thjeshtë, të hapen kutitë dhe të bëhet transparenca e zgjedhjeve. "Unë nuk e di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.291Z

Pakistan, rrzohet avioni me 150 pasagjer

Një avion me pasagjerrë është rrëzuar sot në afërsi të kryeqytetit të Pakistanit, Islamabad. Lajmin e bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare, sipas të cilave në bordin e avionit udhëtonin mbi 150 persona. Avioni ishte nisur nga Karaci dhe ishte drejtuar për në kryeqytetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.537Z

"Grdeci", rrzohet krkesa e Delijorgjit e Pinarit

Gjykata e Tiranës rrëzon kërkesën e të pandehurve Mihal Delijorgji dhe Ylli Pinari, të cilët kërkuan lirim pasi u mbaroi afati i paraburgimit. Gjykata sqaroi se kërkesa e avokatëve të të pandehurve nuk është e bazuar në ligj, pasi për këta persona nuk kanë përfunduar e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.569Z

Rama: Maxhoranca do të ngjallë SHIK-un e dikurshëm

Partia Socialiste i ka krkuar maxhorancs t trheq projekligjin, q synon t amendoj ligjin ekzistues pr Shrbimin Informativ Shtetror. Vet kryesocialisti Rama n nj deklarat pr shtyp, i bri thirrje kryeministri Berisha t reflektoj ndaj shqetsimit t opozits dhe Ambasads Amerikane n Tiran pr draftin n fjal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama