Rezultate te kerkimit per termin: +Rrapi

Meta: total 716 / total_found 716 / time 0.000 / keyword[0] rrapi / docs[0] 716 / hits[0] 989 /
Filmi me në qendër Lazaratin, sot premiera e The Brave
  • 2018-10-04

Filmi me në qendër Lazaratin, sot premiera e The Brave

Një aksion-thriller i bazuar në ngjarje të jetës së vërtetë në Europë, e më specifikisht në zemër të Shqipërisë, i ofron shikuesit një udhëtim mes botës së narkotrafikut dhe krimit, në Lazarat. Ky është filmi The Brave, i cili vjen premierë sot, e që shtrihet në rrjetin e t

Shpërndanin drogë pranë shkollave, 4 në pranga (Video)
  • 2018-03-13

Shpërndanin drogë pranë shkollave, 4 në pranga (Video)

Policia e Tiranës godet një grup që shpërndante lëndë narkotike në afërsi të shkollave, e ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas. Në pranga kanë rënë: Kristjan Karaxhuku, 21 vjeç, banues në Tiranë, si dhe i shpallur në kërkim për veprën Mosbindja ndaj urdhërit të punonjësit t

Klosi mbjell 110 kumbulla të kuqe në qendër të Shijakut: Jeni model për gjelbërimin
  • 2018-02-17

Klosi mbjell 110 kumbulla të kuqe në qendër të Shijakut: Jeni model për gjelbërimin

110 kumbulla të kuqe u mbollën sot në një nga rrugët kryesore të qytetit të Shijakut, duke konkretizuar kështu  marrëveshjen e nënshkruar pak kohë më parë midis një biznesi dhe bashkisë Shijak për fondin e pyllëzimit në kuadër të detyrimeve që biznesi ka ndaj mjedisit. Për të

NË ÇAMERI, ATJE KU EDHE GURËT FLASIN SHQIP
  • 2018-02-12

NË ÇAMERI, ATJE KU EDHE GURËT FLASIN SHQIP

Arben KONDI Të vizitosh Çamërinë është emocion dridhërues. Për më tepër që ditët e fundit po flitet aq shumë për të. Sot, prej politikanëve të lartë grek, duke përfshirë këtu edhe vetë presidentin Pavlopuolos, Çamëria është vënë në mirinë të pushkës, njësoj si në ko

No Pic available
  • 2017-11-16

 Bregdeti i Spillesë, si u ndanë tokat për familjaret e Elvis Rroshit dhe ish-kreut të PS 

TIRANË- Policia e Shtetit ka zbuluar një skemë të falsifikimit dhe tjetërsimit të 36 hektare tokë shtetërore ranishte në zonën bregdetare Spille Kavajë, duke arrestuar, shpallur në kërkim e proceduar 10 zyrtarë lokalë. Në kërkim është shpallur edhe vjehrri i kreut të PS Kava

No Pic available
  • 2017-10-08

Nga Ditari i Lasgush Poradecit

Tiranë, e Hënë 6 Qershor 1972: I lashë shtëpisë, sot në mëngjes ora 8, 250 lek (kur dola prej shtëpisë, pa ngrënë mëngjes, që vajta në Parkun e Kamionëve, ku hypa në kamion, përpara më ora 11 pa 10). Kur ardha me kamion në shtëpi, ora 11 e ½ lashë edhe 2000 lek të tjera, ngar

No Pic available
  • 2017-09-18

Sarandë, nisin punimet për rikonstruksionin e rrugës hyrëse

Kanë nisur punimet për  rikonstruksionin e rrugës hyrëse në qytetin e Sarandës, investim i Autoritetit Rrugor Shqiptar me një shumë prej 280 milionë lekësh. Rruga nis nga Ura e Gajdarit për të përfunduar tek Rrapi në Sarandë. Projekti nis zbatimin pas shumë vjetësh ankesa të s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama