Rezultate te kerkimit per termin: +Rrashbull

Total: 525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.152Z

Legalizohen 2 mijë ndërtime në Rrashbull

Me gjithë paralajmërimet e bëra, ndërtimet në bregdetin e Durrësit vazhdojnë me ritme të larta. Situata është konstatuar zyrtarisht edhe nga drejtues të Këshillit të Qarkut Durrës dhe njësive vendore, pjesëmarrëse në mbledhjen e radhës. Ata kanë vendosur të bashkëpunojnë, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.360Z

Arrestohet kryekomunari i PDnë Rrashbull, 16 pallate në rërë!

Të tjera rreth shkrimit VIDEO DURRES - Plot 16 leje ndërtimi në bregun e detit tek zona e Shkëmbit të Kavajës fusin në burg kreun e Komunës së Rrashbullit në Durrës, Hysen Gashin dhe 4 funksionarë të komunës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.561Z

Rrashbull, plagoset punonjësi i ujësjellësit

Një punonjës i ujësjellësit të fshatit Rrashbull të Durrësit, G. Avdyli është qëlluar më gurë nga banorët teksa ishte duke kryer detyrën e tij për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme. Gjatë këtij konflikti kanë ndërhyrë dy nipërit e punonjësit të ujësjellësit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.411Z

Skandali Rrashbull/ Prokurorianis hetimin për 8 të arrestuarit

Të tjera rreth shkrimit Arrestohet kryekomunari i PD në Rrashbull, 16 pallate në rërë! DURRES- Task Forca e Prokurorisë së Durrësit dhe Antikrimi Financiar i policisë, nuk janë ndaluar vetëm tek arrestimi i krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.411Z

Arrestohet kryetari i Komunes Rrashbull

brbrAbuzimet me lejet e ndertimit kane cuar ne pranga kryetarin e komunes se Rrashbullit ne Durres Hysen Gashi Ai eshte arrestuar i akuzuar nga prokuroria per shperdorim detyre Gjate operacionit te koduar me emrin Rrashbull kane rene ne pranga edhe dy funksionare te tjere te kesaj komune shefi i z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.749Z

Shpallet i pafajshëm ish-kreu i komunës Rrashbull

Është shpallur i pafajshëm ish-kreu i komunës Rrashbull Hysen Gashi, i cili akuzohej për dhënien e 16 lejeve në kundërshtim me ligjin. Prokuroria e Durrësit kishte kërkuar 5 vite burg për Gashin, ndërkohë Gjykata e këtij qyteti e shpalli të pafajshëm. Sipas prokurorisë, ish-kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.411Z

Arrestohet kryetari i komunes Rrashbull

brbrGjykata e Durresit ka dhene masen e sigurise arrest me burg per kryetarin e komunes Rashbull Hysen Gashi E njejta mase eshte marre edhe per 4 zyrtaret Vasil Gjoni prane zyres se urbanistikes Viktor Ndreken Sabri Tocin dhe Indrit Hamitin anetare te keshillit te rregullimit te territorit ne Rras

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama