Rezultate te kerkimit per termin: +Rremn

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] rremn / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-08-08

Çfarë informacioni...?

Çdo të shtunë rubrika Gazetaria dhe jeta publike N mnyr perverse, elementi prbrs i informacionit t prbashkt rrezikohet prej vete shprndarjes s tij. N vitet 1990, ne kemi rrezikuar t paralizohemi, prej bollkut t jashtzakonshm t informacionit, i cili mundsohet prej teknologjis. P