Rezultate te kerkimit per termin: +Rremi

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] rremi / docs[0] 13 / hits[0] 14 /
DEBATET E PLOTA/ Mos më bëj si trim mua, dil përjashta dhe ta tregoj unë (çfarë nuk u dëgjua në Kuvend)
  • 2016-09-16

DEBATET E PLOTA/ Mos më bëj si trim mua, dil përjashta dhe ta tregoj unë (çfarë nuk u dëgjua në Kuvend)

Seanca e djeshme parlamentare ka qenë një shfaqje e ulët e opozitës, e cila ka gjetur pretekste për të shkaktuar tension, çka disa herë solli ndërprerjen e seancës. Fjala e kryeministrit i cili kujtoi filmin hollivudian War Dogs-Qentë e Luftës, ndërtuar mbi historinë e Gërdecit, ka

No Pic available
  • 2016-09-15

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë nga njerëzit e Shukriut në Dibër

Ministri i Ekonomisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i shkarkuar nga

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi
  • 2016-09-15

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi

Ministri i Energjetikës dhe Industrisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhe

Rakip Suli shpall fitoren e Ramës në Dibër: Ne patëm kandidat bio, PD një limon të shtridhun
  • 2016-09-12

Rakip Suli shpall fitoren e Ramës në Dibër: Ne patëm kandidat bio, PD një limon të shtridhun

Deputeti biznesmen i PS-së në Dibër është i pari që ka artikuluar fitoren e Muharrem Ramës si kryetar Bashkie në Dibër. Kandidati i majtë është në avantazh me mbi 2800 vota më shumë se Sherefedin Shehu, ndërsa janë numëruar gjysma e kutive të votimit. Në lidhje të drejpërdre

Kerry Qendrim i vendosur kunder Sirise
  • 2013-09-20

Kerry Qendrim i vendosur kunder Sirise

Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, i kërkoi Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara që të jetë i përgatitur për një qëndrim të vendosur për armët kimike të Sirisë. Ker

No Pic available
  • 2010-12-07

Oret e nates per banoret e lagjes Xhabije mes frikes se ujit dhe te ftohtit

Panorama Oret me te veshtira per qytetin e Shkodres jane ato te nates. Ne rruge levizin me pak varka ndersa njerezit qe kane nevoja urgjente detyrohen te dalin naten ne kembe ne ujerat qe kane pushtuar rruget e qytetit. Pallatet ne zonen e permbytur te lagjes Xhabije jane ne erresire te plote. Gjit

No Pic available
  • 2010-08-12

Shisnin drogë në Tiranë, pranga dy të rinjve

TIRANE - Specialistët e Seksionit Kundër Narkotikëve në Policinë e Tiranës pohuan dje se kanë arrestuar në flagrancë, në orët e vona të mbrëmjes së dy ditëve më parë, dy 23- vjeçarët kryeqytetas; Gentian Kala dhe Albenc Rremi. Prangosja e tyre është bërë pasi rreth orës 21:00

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama