Rezultate te kerkimit per termin: +Rreth

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.297Z

Mjegull rreth Kosovës

Komiteti Ekzekutiv i FIFA-s të enjten nuk ka diskutuar fare rreth kërkesës së Federatës së Futbollit të Kosovës për lejimin e zhvillimit të ndeshjeve miqësore me përfaqësuese. Ndërkohë, udhëheqësit e futbollit kosovar nuk e dinë se a do të shqyrtohet kjo kërkesë e tyre sot, apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.947Z

Të bashkuar rreth Nënë Terezës dhe të ndarë rreth futbollit

Nga Mero Baze   Brenda 24 orësh shqiptarët u bashkuan në Vatikan për të nderuar Nënë Terezën dhe janë ndarë sonte në mbrëmje, në tre shtete në Ballkan, për të bërë tifozllëk për Shqipërinë, Kosovën dhe Maqedoninë. Por edhe pse dita e djeshme në Vatikan, duket si dit�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.762Z

"Bota rrotullohet rreth Diellit, ne rrotullohemi rreth vetes"

Çdo lider ka vendin në kohë dhe Atdheun e vet. Por, për fat të keq, liderët në Shqipëri nuk kanë as kohë as vend. Në Shqipëri, absolutisht nuk ka lider. Kur gjithë bota rrotullohet rreth Diellit, ne rrotullohemi rreth vetes si kali në lëmë; patjetër, duke na goditur me kërba&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.739Z

Bërllok rreth e rreth “Adem Jasharit”

 U dhanë 740 mijë euro për t’u dukur si stadiumet tjera nëpër Evropë. Në fakt pas përurimit edhe ashtu dukej. Deri diku e ka këtë pamje edhe tani. Por jo jashtë vetëm brenda. Në ditën që përfaqësuesja e K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.089Z

Paqartesite rreth protokollit

Arton Konushevci Paqartesite rreth nenshkrimit te protokollit per bashkepunim policor ndermjet misionit te Bashkimit Evropian per forcimin e sundimit te ligjit, EULEX, dhe Qeverise se Serbise, kane filluar te kristalizohen, thone analistet politike. Sipas tyre, protokolli mund edhe te ndryshohet, pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.546Z

Juventus ndërtohet rreth Giovincos

Nga Express më 16 qershor 2011 në ora 17:30 Trajneri i ri i Juventusit, Antonio Conte, ka veçuar mesfushorin e Parmës, Sebastian Giovinco si futbollistin rreth të cilit synon të ndërtojë ekipin e tij të ri. Sipas Gazzetta dello Sport, Juventus kërkon rikthimin e Giovincos në Torino,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.548Z

Rreth 118 fëmijë dhunohen seksualisht

Denoncimet Dhuna seksuale dhe dhuna fizike janë rastet e denoncuara më së shumti nga të rinjtë në linjën telefonike Alo 116. Sipas të dhënave zyrtare të kësaj linje, e cila administrohet nga CRCA Albania, raportohet se 118 fëmijë në vendin tonë kanë denoncuar ushtrimin e dhunës seks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama