Rezultate te kerkimit per termin: +Rrethit +Gjyqsor +Durrs

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] rrethit / docs[0] 29553 / hits[0] 43025 / keyword[1] gjyqsor / docs[1] 460 / hits[1] 613 / keyword[2] durrs / docs[2] 514 / hits[2] 805 /
No Pic available
  • 2010-08-28

Droga te Xhamlliku, mes të arrestuarve edhe një italian

Tiran Antidroga prangosi Sadok Akkarin dhe dy vllezrit Eri dhe Endrit Dervishi Nj shtetas italian rezulton se sht i implikuar n grupin e trafikut t drogs, q u godit dy dit m par n Tiran, ku u sekuestruan mbi 5 kg kanabis. Bhet fjal pr tre personat e arrestuar gjat nj operacioni te zona e “Xha

No Pic available
  • 2010-08-27

Trafikoi të dashurën 18-vjeçare, sillet në pranga nga Gjermania

Ekstradimet Interpol sjell edhe nj person t akuzuar pr vrasje n vitin 2004 n Kurbin Gjermania sjell n pranga shqiptarin e krkuar pr trafikimin e nj vajze nga Kora, ndrsa Belgjika, nj tjetr pr vrasje n La. N rastin e par bhet fjal pr Dritan Domin, i cili bashk me vllan dhe nj grua tjetr kan trafikua

No Pic available
  • 2010-08-19

Kapet grabitësi që terrorizoi Sukthin

Kryepolici i Durrsit pohon se ende nuk jan gjetur autort e dy vrasjeve t ndodhura n qytet Nj emigrant ilegal i sapokthyer nga Greqia sht i dyshuari kryesor i ngjarjes s Sukthit, t ndodhur mbrmjen e s hns. Gjat nj konference pr shtyp, drejtori i policis s Qarkut Durrs, Aleks Hajdari, deklaroi ndalimi

No Pic available
  • 2010-08-13

Ekstradohen nga Italia vrasësi dhe trafikanti

Ndue Memaj, nj person pr gjakmarrje dhe nj rastsisht. Erjan Kallmeti trafikoi nj vajz pr prostitucion n Itali Italia sjell t prangosur dy shtetas shqiptar t akuzuar pr vrasje dhe trafik prostitucioni. Ndue Memaj dhe Erjan Kallmeti jan ekstraduar, pasi jan dnuar n vendin ton respektivisht 24 dhe 15

No Pic available
  • 2010-05-26

Raporti i Ministrisë së Drejtësisë, Ina Rama pranon shkeljet

Dorëzohet në Kuvend raporti për inspektimet në organin e akuzës N shum raste prokurort n shkelje t ligjit kan pushuar shtje penale. Ky shqetsim sht ngritur nga Ministria e Drejtsis n raportin e saj pr inspektimet e kryera n prokurori, i dorzuar tashm n Komisionin e Ligjeve

No Pic available
  • 2010-05-18

Kushtetuesja, PD, pro votimit të tre emrave të Topit

Demokratët, gati për votimin e Kostës, Xhoxhajt dhe Dedes Mazhoranca qeverisse nuk do t’i krijoj asnj penges Presidentit t Republiks, Bamir Topi, pr tri dekretet e tij q plotsojn vendet bosh n Gjykatn Kushtetuese. Burime brenda grupit parlamentar t PD-s konfirmojn se e d

No Pic available
  • 2010-05-18

Generals Electrics, Olldashi padit ish-ministrin Spartak Poçi

Gjoba 12 milionë euro ndaj qeverisë shqiptare, Olldashi fajëson Poçin Rreth 8 vite m par nj kontrat me kompanin amerikane Generals Electrics parashikonte modernizimin e hekurudhs Tiran-Durrs, por moszbatimi i saj i ka sjell shtetit shqiptar nj gjob prej 12 milion euro. Qeveri