Rezultate te kerkimit per termin: +Rrethit +Gjyqsor +Gjirokastr

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] rrethit / docs[0] 30904 / hits[0] 44579 / keyword[1] gjyqsor / docs[1] 469 / hits[1] 622 / keyword[2] gjirokastr / docs[2] 12543 / hits[2] 22414 /
No Pic available
  • 2010-09-02

Incident në Lazarat, fshati rrëmben armët

Atentati i dshtuar ndaj nj t riu rikthen “shiun” e plumbave mbi Gjirokastr. Policia hesht Plumba makins s nj lazaratasi. Fshati i famshm rrmben prsri armt. Incidenti ka ndodhur mbrmjen e s marts, rreth ors 21:35, kur nga nj makin me targa t huaja sht qlluar me arm zjarri mbi nj makin q n

No Pic available
  • 2010-09-01

Kapen në kufi pesë klandestinë ndalohet udhërrëfyesi

Kakavij Arrestohet nj udhrrfyes klandestinsh. Efektivat e Drejtoris Rajonale pr Kufirin dhe Migracionin n Qarkun e Gjirokastrs kan ndaluar rreth ors 01:00 t s marts, pes shtetas nga Rrethi i Fierit, t cilt po tentonin t kalonin kufirin grek n mnyr t paligjshme. Ndalimi i tyre shtn afrsi t vijs kufi

No Pic available
  • 2010-08-24

Policia kap drogën, i shpëtojnë korrierët

Gjirokastr Dy transportuesit nga Libohova dhe tjetri nga Lazarati Policia e Gjirokastrs arrin t sekuestroj 60 kilogram hashash, por nuk ka mundur t prangos dy transportuesit e drogs. Dje rreth ors 03:00 t mngjesit, agjentt e sektorit kundr narkotikve dhe trafiqeve t paligjshme t Policis s Gjirokast

No Pic available
  • 2010-04-23

Topi u fal dënimin ish-bosëve të VEFA-s dhe Gjallicës

Presidenti zbraz burgjet, falje për 367 të dënuar N mnyr t papritur, kreu i shtetit, Bamir Topi, dekretoi dje faljen e madhe me plot 367 shtetas t dnuar pr krime t ndryshme. Prmes firms, Presidenti i Republiks urdhroi paraditen e djeshme daljen nga qelit si dhe ulje vitesh dnim

No Pic available
  • 2008-11-01

Ekstradohen nga Greqia dy shtetas tё shumё kёrkuar

Alban Islamaj, 35 vje, lindur dhe banues n Gjirokastr dhe Pirro Nano, 37 vje, lindur dhe banues n Fier janё ekstraduar nga Greqia mbrёmjen e kaluar nga Interpol Tirana. Sipas njё njoftimi pёr shtyp tё bёrё nga zyra e Ministria e Brendshme, Alban Islamaj ish

No Pic available
  • 2008-11-01

Pranga 2 shtetasve

Tiran (start)- Specialistt e Seksionit Kundr Trafiqeve t Paligjshme pran Policis s Qarkut Tiran kan arrestuar dy shtetas t akuzuar pr kalim t jashtligjshm t kufirit dhe ndihmn q u kan dhn personave t till. Policia arrestoi shtetasin Spiro Pandeli Cikani , 45-vje, lindur n Gjirokastr dhe banues n