Rezultate te kerkimit per termin: +Rrethit +Gjyqsor +Kavaj

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] rrethit / docs[0] 29553 / hits[0] 43025 / keyword[1] gjyqsor / docs[1] 460 / hits[1] 613 / keyword[2] kavaj / docs[2] 11763 / hits[2] 23595 /
No Pic available
  • 2014-04-18

Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, në cilësinë e Kryetarit të Këshillit të Lartë të Drejtësi

No Pic available
  • 2013-12-04

Pronat në Spille tërhiqet prokuroria

TIRANE- Skandali me kthimin e 79 dynym tokë në zonën turistike të Spillesë, ka përfunduar me tërheqjen e prokurorisë së Tiranës, e cila në fund të procesit gjyqësor ndaj 6 të pandehurve, ka tërhequr akuzat për 5 ish-zyrt

No Pic available
  • 2013-12-04

Skandali me kthimin e 79 dynymtokë në Spille, tërhiqet prokuroria

TIRANE- Skandali me kthimin e 79 dynym tokë në zonën turistike të Spillesë, ka përfunduar me tërheqjen e prokurorisë së Tiranës, e cila në fund të procesit gjyqësor ndaj 6 të pandehurve, ka tërhequr akuzat për 5 ish-zyrtarët dhe se ka kërkuar dënim vetëm për shtetasin Nuri Myrte

No Pic available
  • 2013-09-23

Policia arrestime dhe kontrolle të shumta në Tiranë

Nga Komisariati i Policisë Nr.2 në Tiranë u realizua operacioni i koduar ”Qerosi”, ku u arrit ndalimi i shtetasit Fazli Skender Ismaili, 37 vjec, lindur në Singen në Gjermani dhe banues në Preshevë në Serbi. Sipas policisë ndalimi i tij u bë pasi akuzohet për 4 vjedhje në Tir

Spahiu Qytetaret perceptim negativ per gjykatat
  • 2011-03-10

Spahiu Qytetaret perceptim negativ per gjykatat

Në gjykaten e Durrësit është zhvilluar analiza vjetore e punës,me pjesëmarrjen e drejtuesve të gjykatave të shkallës së parë Durrës, Kavajë si dhe drejtuesve te prokurorisë. Në këtë analizë ka qenë i prani

No Pic available
  • 2010-05-26

Raporti i Ministrisë së Drejtësisë, Ina Rama pranon shkeljet

Dorëzohet në Kuvend raporti për inspektimet në organin e akuzës N shum raste prokurort n shkelje t ligjit kan pushuar shtje penale. Ky shqetsim sht ngritur nga Ministria e Drejtsis n raportin e saj pr inspektimet e kryera n prokurori, i dorzuar tashm n Komisionin e Ligjeve

No Pic available
  • 2010-03-20

Tonin Vocaj: Falenderoj policinë dhe qytetarët e Tiranës për mbështetjen

Drejtori i Policis s Qarkut Tiran Tonin Vocaj, pas ngjarjes s sotme ka dal n nj konferenc shtypi dhe ka falenderuar uniformat blu pr profesionalizmin e treguar gjat operacionit policor. Vocaj "Sot m dat 19 mars 2010 rreth ors 12.30’ nj person i armatosur ka vjedhur me arm filialin e bank