Rezultate te kerkimit per termin: +Rrethit +Gjyqesor +Berat

Total: 87
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.544Z

Berat ndalohet 3 punonjes te doganes per kontrabande

Berat 26 qershor 2016 NOAal - Tre persona punonjes te deges doganore ne Berat jane arrestuar ne pasi akuzohen per kontrabandebr br Mesohet se ne pranga jane vene Evis Plaku 29 vjec banues ne Berat me detyre ish kryetar i Deges Doganore Berat Akion Hysi 30 vjec banues ne Berat me detyre doganier re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.490Z

Berat arrestohet dy persona te shpallur ne kerkim per vjedhje

PUBLICITET Berat 13 dhjetor 2015 NOAal - Dy persona te shpallur ne kerkim per vjedhje ne bashkepunim jane vene ne pranga nga blute e Beratitbr br Burime nga policia bejne me dije se te arrestuarit jane Drilon uni 26 vjec dhe Erion Osmeni 31 vjec te dy banues ne Skraparbr br Kapj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.785Z

Kerkohej per vjedhje arrestohet 30-vjecari ne Berat

PUBLICITET Berat 29 nentor 2015 NOAal - Nje person i shpallur ne kerkim per akuzen e vjedhjes me ane te mashtrimit eshte arrestuar nga blute e Beratitbr br Burima zyrtare nga policia bejne me dije se ne pranga eshte vene 30-vjecari Roland Zhvini banues n Vodice te Beratitbr br K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.592Z

Nje person perplaset per vdekje ne Berat nje ne pranga

PUBLICITET Berat 14 dhjetor 2015 NOAal - Aksident me pasoje nje te vdekur eshte regjistruar ne segmentin rrugor Fier-Berat ne vendin e quajtur servisi Dy Vellezerit ne Kutalli ndersa eshte arrestuar edhe drejtuesja i automjetitbr br Burime nga policia e Beratit bejne me dije se ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.938Z

Berat dy djem kapen nga policia me arme dhe droge

PUBLICITET Berat 20 gusht 2015 NOAal- Dy te rinj kane rene ne prangat e policise ne Berat pasi gjate nje kontrolli te ushtruar ndaj tyre iu gjeten arme edhe drogebr br Policia informon se jane ndaluar Ervis Ceri 23 vjec banues ne Berat i denuar me pare  per vjedhje Ervis Qerozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.288Z

Berat sekuestrohen 95 kg marijuane dhe nje arme zjarri

Berat 29 korrik 2016 NOAal - Sekuestrohen 95 kg lende narkotike marijuane dhe nje arme zjarri pushke ndersa policia ka shpallur ne kerkim pronarin e tyre Gjate ketij aksioni ne Berat jane asgjesuar edhe 994 rrenje bime narkotike kanabis satviabr br Ne kerkim eshte shpallur 19-vjecari me inicialet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.963Z

Topi dekreton transferimin e Zamir Shtylles

Presidenti Bamir Topi ka dekretuar transferimin e ish- Prokurorit te ceshtjes "Gerdeci", Zamir Shtylla. Pasi dha doreheqjen nga hetimet e metejshme te tragjedise se 15 marsit, Shtylla u emerua ne prokurorine e rrethit gjyqesor te Elbasanit. Pasditen e sotme ky transferim eshte dekretuar nga Presiden

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama