Rezultate te kerkimit per termin: +Rrethit +Gjyqesor +Diber

Meta: total 50 / total_found 50 / time 0.000 / keyword[0] rrethit / docs[0] 25339 / hits[0] 37814 / keyword[1] gjyqesor / docs[1] 5824 / hits[1] 8837 / keyword[2] diber / docs[2] 1414 / hits[2] 1850 /
Gjashte meshkuj trafikojne si prostitute nje vajze ne ishullin Kos te Greqise
  • 2015-07-30

Gjashte meshkuj trafikojne si prostitute nje vajze ne ishullin Kos te Greqise

PUBLICITET Nje vajze nga Tirana eshte abuzuar per muaj me radhe nga gjashte meshkuj mes te cileve pese nga kryeqyteti dhe nje nga Korca te cilet e kane perdorur si prostitute ne klubet e nates te ishullit Kos ne Greqibr br Vajza eshte AF kurse gjashte meshkujt nen akuze per trafik

Incidenti ne Bulqize policia Balla organizoi 200 mbeshtetes te kandidatit te PD
  • 2015-06-23

Incidenti ne Bulqize policia Balla organizoi 200 mbeshtetes te kandidatit te PD

PUBLICITET Policia e Shtetit ka folur sot lidhur me ngjarjen e ndodhur ne Bulqize gjate transportimit te kutive te votimit te QV se nr 1067 Gjuras ku sipas saj nje grup simpatizantesh te subjektit PD bllokuan automjetin me te cilin po transportoheshin materialet zgjedhore te kes

Porositesi per vrasjen e te riut mohon akuzen Ndodhem ne Austri
  • 2014-11-14

Porositesi per vrasjen e te riut mohon akuzen Ndodhem ne Austri

e Premte 14 Nentor 20141209 pm DIBER 8211 Burg pa afat eshte masa qe Gjykata e Rrethit Gjyqesor Diber ka dhene per tre personat e akuzuar si autore te vrasjes se mbetur ne tentative Leonard Xhika e Bujar Lezaj banues ne Fushe-Kruje dhe VC nga Gjorica e Dibres jane arrestuar ne k

Tahiri nxjerr emrat e prokuroreve dhe gjyqtareve qe kane liruar kriminele
  • 2014-10-26

Tahiri nxjerr emrat e prokuroreve dhe gjyqtareve qe kane liruar kriminele

Ministri i Puneve te Brendshme Saimir Tahiri iu drejtua pasditen e se shtunes me nje leter Presidentit te Republikes duke publikuar njekohesisht edhe nje liste te gjate me emrat e disa prokuroreve dhe gjyqtareve te cilet kane dhene masa lirimi nga burgu dhe masa te tjera te ngjashme per persona te p

Nuk deklaruan pasurine ILDKPKI masa per gjashte zyrtare
  • 2014-09-11

Nuk deklaruan pasurine ILDKPKI masa per gjashte zyrtare

Tirane 11 shtator 2014 NOAal- Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit te Interesave ka marre masa administrative per disa zyrtarevebr br Gjate ketyre diteve u konstatuan gjashte zyrtare te niveleve te ndryshme te cilet jane ne shkelje te afateve te dorezimit te

Gjobiten pese zyrtare dhe Shtjefen Lleshi sdeklaruan pasurine
  • 2014-09-11

Gjobiten pese zyrtare dhe Shtjefen Lleshi sdeklaruan pasurine

brbrInspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit ka gjobitur 6 zyrtare te niveleve te ndryshme per shkelje te afateve te dorezimit te deklarates se interesave private pas largimit nga detyra qe kryeninbrbr brbrMes tyre eshte dhe ish-kryetari i Gjykates se Rrethit Gjyq

Peshkopi zbulohet nje arsenal armesh arrestohet 63-vjecari
  • 2014-04-24

Peshkopi zbulohet nje arsenal armesh arrestohet 63-vjecari

Armet e sekuestruara PUBLICITET Peshkopi24 prill 2014 NOAal-Operacioni i koduar GULINOVI ka bere te mundur sekuestrimin e nje arsenali armesh dhe municionesh luftarake ne komunen Tomin ne Peshkopibr br Armet i jane sekuestruar shtetasit Shaban Murati 63 vjecbr br Sipas policise