Rezultate te kerkimit per termin: +Rrethit +Gjyqesor +Diber

Meta: total 67 / total_found 67 / time 0.000 / keyword[0] rrethit / docs[0] 29553 / hits[0] 43025 / keyword[1] gjyqesor / docs[1] 6834 / hits[1] 10128 / keyword[2] diber / docs[2] 1938 / hits[2] 2894 /
Kapet me 320 gr kokaine vellai i shefit te Komisariatit te Policise se Dibres FOTO
  • 2016-09-26

Kapet me 320 gr kokaine vellai i shefit te Komisariatit te Policise se Dibres FOTO

Policia e Lezhes ka sekuestruar 320 grame kokaine dhe ka vene ne pranga nje person i cili sipas burimeve rezulton te jete vellai i shefit te Komisariatit te Policise Diber br br Sipas nje njoftimi per shtyp te policise mesohet se Seksioni kunder  Narkotikeve  ne Drejtorine Vendore te Poli

Kercenoi me cifte kryeplakun e fshatit arrestohet
  • 2016-09-26

Kercenoi me cifte kryeplakun e fshatit arrestohet

Diber 26 shtator 2016 NOAal - Kryeplakut te fshatit Hurdhe Muhurr ne Diber i eshte rrezikuar jeta nga nje bashkefshatarbr br Burime policore bejne te ditur se Hakik Prenci kanosi me arme gjahu kryeplakun e fshatit Hurdhe Muhurr per motive pronesie ne vendin e quajtur Fusha e lopes ku i ka dale ne

Sekuestrohen 9 meter kub dru ne Diber procedohen dy persona FOTO
  • 2016-08-11

Sekuestrohen 9 meter kub dru ne Diber procedohen dy persona FOTO

Diber 10 gusht 2016 NOAal- Ne vijim te punes per parandalimin dhe goditjen e prerjes se paligjshme te pyjeve policia e Dibres ka bere te mundur ndalimin e dy personavebr br Mesohet se ne oret e para te mengjesit ne hyrje te qytetit Peshkopi policia ka bllokuar nje automjet tip IFA  qe drejtohej

Aksidentet pergjaken rruget ne fundjave 2 te vdekur dhe 27 te plagosur
  • 2016-08-02

Aksidentet pergjaken rruget ne fundjave 2 te vdekur dhe 27 te plagosur

Aksidentet e te shtunes 30 korrik 2016br br Tiranebr br Shtetasja kroate AP 33 vjece banuese ne Kroaci rreth ores 1330 te se shtunes 30 korrik ne rrugen Abdyl Frasheri duke drejtuar me leje drejtimi mjetin tip Audi eshte perplasur me motorin tip Yamaha me drejtues 23-vjecarin ED banues ne Tirane

Gruaja e qelloi 6 here me thike flet burri E fal vetem te kthehet te femijet
  • 2016-07-31

Gruaja e qelloi 6 here me thike flet burri E fal vetem te kthehet te femijet

Besnik Basha i plagosur pak dite me pare gjashte here me thike nga e shoqja eshte shprehur per oficeret e Policise Gjyqesore se Rudina muajt e fundit kishte probleme me shendetin mendor Sipas tij ai ka tentuar dy-tri here ta dergoje per vizite te mjeket psikiater por ajo nuk ka pranuarbr br Ne dek

Asgjesohen 960 bime kanabis autoret ne kerkim
  • 2016-06-29

Asgjesohen 960 bime kanabis autoret ne kerkim

Diber 28 qershor 2016 NOAal - Ne vijim te operacioneve per parandalimin e kultivimit te bimeve narkotike ne Diber jane zbuluar dhe asgjesuar 960 rrenje kanabis sativabr br Mesohet se rrenjet e bimeve narkotike jane evidentuar ne vendin e quajtur Zabelet e fshatit Shimcan ku 300 rrenje jane gjet

Sherr per parkimin e makines dy vellezer ne Diber dhunojne prokurorin
  • 2016-06-17

Sherr per parkimin e makines dy vellezer ne Diber dhunojne prokurorin

Diber 17 qershor 2016 NOAal- Nje person eshte arrestuar nga policia e Dibres pas konfliktit me nje prokurorbr br Arben Zeqja 53 vjec lindur dhe banues ne Peshkopi u ndalua nga uniformat blu diten e djeshme ndersa filloi procedimi penal ne gjendje te lire per vellane e tij T Zeqja 56 vjec me detyre