Rezultate te kerkimit per termin: +Rrezikojm

Total: 231
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.913Z

Kuzhe: Do rrezikojmëkemi shansin përvendin e dytë

TIRANE- Shqipëria do të rrezikojë më shumë në ndeshjen me Bjellorusinë, me qëllim arritjen e fitores. Trajneri Josip Kuzhe ka deklaruar në konferencën për shtyp para ndeshjes se këtë herë, kombëtarja kuqezi do të luaj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.476Z

Shqiptarët në Jemen: S’na japin pasaportat, rrezikojmë sërish burgun

JEMEN- "Rrezikojmë që të kthehemi sërish në burg. Mjafton një telefonatë e presidentit shqiptar që ne të lirohemi”. Ky apel vjen nga Jemeni i largët, ku vazhdojnë të qëndrojnë dy shqiptarët, Arif Bakillari, kapiteni i a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.614Z

Kusari: Nuk rrezikojmë pragun

Nënkryetarja e Aleancës Kosova e Re, Mimoza Kusari-Lila ka thënë se AKR nuk rrezikon të mos arrijë pragun. “Të dhënat nga tereni tregojnë se AKR nuk e ka të rrezikuar pragun. Qytetarët të presin edhe pak dhe të kenë durim&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.778Z

Integrimi i Shqipërisë në BE, Berisha: Qershori po afron, rrezikojmë jo-në e tretë

TIRANË-Ish- kryeministri Sali Berisha shprehet se Shqipëria mund të rezikojë për herë të tretë të mos marrë statusin e vendit kandidat për në BE- Në një postim të tijin në rrjetin social ‘facebook’ Berisha fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.901Z

Wenger: Flamini, në dyshim ndaj Dortmundit

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka pranuar se Mathieu Flamini është në dyshim serioz për ndeshjen kundër Dortmundit ditën e sotme. Mesfushori francez la fushën pas një përplasjeje në kokë gjatë ndeshjes me Norwich Cityn. “Mori n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.989Z

Hamshik: Ndaj Milanit, sfida e vitit për ne

Sfidat më të bukura duket sikur janë rezervuar në muajin prill. Pas ndeshjeve të Ligës së Kampioneve, në fundjavë do të luhet në Serinë A, Milan-Napoli, një ndeshje që vlen shumë sa u takon vendit të dytë dhe të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama