Rezultate te kerkimit per termin: +Rrica

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] rrica / docs[0] 17 / hits[0] 20 /
Kush është poeti erotik që i përmendi Rama Berishës? Ja perlat e tij
  • 2016-05-19

Kush është poeti erotik që i përmendi Rama Berishës? Ja perlat e tij

Kryeministrit Edi Rama gjatë fjalës së tij në seancën plenare në Kuvend sot, duke iu drejtua Berishës, në një moment të caktuar, përmendi një poet që ndoshta jo të gjithë e njohin, por që shquhet për poezitë e tij tepër thumbuese, në formë bejteje dhe me sfond të spikatur erot

Nje tjeter i burgosur seksi
  • 2014-11-07

Nje tjeter i burgosur seksi

brbrA ju kujtohet i burgosuri Jeremy Meeks qe u cilesua si krimineli me seksi ne bote Ndoshta mund tiu duket pak e cuditshme kur te mesoni se nje tjeter i burgosur ka nje ngjashmeri te papare me te parin dhe eshte cilesuar po aq i bukur Sean Kory ka rrica syte i ka te gjelber dhe u arrestua naten e

No Pic available
  • 2014-09-16

Ndryshime në MB, Tahiri vë njëfemër në krye të kabinetit të tij

Ministri i Brendshëm SajmirTahiri ka vënë një femër në krye të kabinetit të tij. Silda Anagnosti Çepe do të jetë drejtorsha re e kabinetit në Ministrinë që drejton Saimir Tahiri. Gjithashtu  janë ndryshuar dhe dy k&eum

No Pic available
  • 2014-09-16

Tahiri largon shefin e kabinetit të ministrisë dhe 2 këshilltarë

TIRANË-Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri bën ndryshime në kabinetin e dikasterit që drejton. Me urdhër të tij ndryshohet shefi i kabinetit dhe dy këshilltarë. Kështu largohet shefi i kabinetit, Bashkim Shehu dhe këshilltarët Nikoll Rrica dhe Bajram Yzeiri. Sipas Ministrisë së Brendshm

No Pic available
  • 2014-07-18

Dafina bën 8 orë për të rregulluar flokët

Dafina Zeqiri ka ardhur me një look që asaj i pëlqen shumë. Ajo i është rikthyer edhe njëherë gërshetave të cilët tashmë i ka lidhur. Këngëtarja e famshme shqiptare ka postuar fotot në Instagram ku ka treguar flokët e saj për të cilar thotë se i janë dashur 8 orë  për ti bër

No Pic available
  • 2014-05-30

Dafina Zeqiri e çmendur pas flokëve të Beyonce

Dafina Zeqiri është apasionuar shumë pas stilit të flokëve aktual të Beyonce saqë ka publikuar një foto në Instagram ku shpreh dëshirën e saj për ti bërë dhe ajo flokët me rrica. Këngëtarja bukuroshe ka bërë një deklaratë të tillë edhe para disa javësh ku pati edhe komente se

No Pic available
  • 2014-05-23

Elvana Gjata rikthehet në vitet 90 për këngën e saj më të re

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka njoftuar në rrjetet sociale për klipin e saj më të ri. Duke publikuar disa foto ku bukuroshja duket e ndryshuar në look, me flokët me rrica, të gjata dhe të zeza ajo ka treguar për fansat e saj projektet e saj të fundit në muzikë. Në Twitter ajo ka