Rezultate te kerkimit per termin: +Rrihet

Meta: total 1000 / total_found 1108 / time 0.000 / keyword[0] rrihet / docs[0] 1108 / hits[0] 1194 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Rama videomesazh nga Vlora: Momenti i artë, ti japim një shuplakë politikanëve të tepsisë

Nga Vlora, 4 vjet pasi ka qeverisur vendin kryeministri Edi Rama flet sërish për shuplaka, këtë radhë politikanëve të tepsisë. Ai ka dërguar një tjetër mesazh online, duke iu kërkuar shqiptarëve votën për të vazhduar rrugën e reformave. Ai thotë se po të ishte për të do

Rama: Mos më lini peng të atyre që duan ta mbajnë peng Shqipërinë
  • 2017-06-23

Rama: Mos më lini peng të atyre që duan ta mbajnë peng Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet një videoje të postuar në Facebook nga qyteti i Vlorës, kërkoi votën për Partinë Socialiste. Rama shprehet se ky moment është më i favorshëm se asnjëherë prej shumë kohësh për ta bërë politikën më të mirë dhe për tu dhënë politikanëve t

No Pic available
  • 2017-06-22

Meta i qëndron deklaratës së armatosjes së popullit

Vetëm tre ditë para zgjedhjeve, ish-kreu i LSI-së, njëherësh dhe Presidenti i zgjedhur Ilir Meta vjen mbrëmjen e sotme në një intervistë për emisionin Arena në RTV Ora News me gazetarin Dritan Hila. Pjese nga intervista Hila: Nuk është pak e ekzagjeruar thirrja që bëtë për armë pas

No Pic available
  • 2017-06-03

Parlamenti si paradë mode, Kodheli: Gratë me xixa si pema e Vitit të Ri

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka rezerva për parlamentin që sapo mbyllëm dhe që doli nga zgjedhjet e 2013 Ngjason me paradë mode.  Shumë flokë, shumë çanta, shumë këpucë me taka. Zonja Kodheli ishte pasagjerja speciale e Rudina Dembacaj në emisionin “Mos i Fol Shoferit&#

No Pic available
  • 2017-06-02

10 kuriozitete për Detin e Vdekur

Deti i Vdekur në fakt është liqen që ndodhet në Lindjen e Afërme por shpeshherë e quajmë det. Cilësohet si deti më i kripur në botë. Kripësia është aq e madhe sa që në të nuk ka jetë, përveç disa mikroorganizmave-baktere. Është det i mbyllur dhe bregun e tij e ndajnë Izraeli

No Pic available
  • 2017-05-23

U kapën duke bërë seks, rrihet në publik çifti gay

Dy burra që u kapën duke kryer marrëdhëniet seksuale midis tyre në mars iu nënshtruan një rrahje publike me kamxhik. Turma me rreth 1 000 persona që u mblodhën për të parë dënimin, brohorisnin dhe filmonin ngjarje. Rrahja publike u zhvillua përpara një xhamie në kryeqytetin e provinc

No Pic available
  • 2017-05-13

Arbana Xharra rrihet brutalisht nga persona të panjohur

Arbana Xharra është sulmuar sot rreth orës 1 pas mesnate në një parking në Prishtinë, duke u rrahur brutalisht nga agresoret. Ngjarja ndodhi pas orës 1 te mesnatës, kur Xharra ishte kthyer nga Tirana, pasi ishte  ftuar në emision në një prej televizioneve. Ajo u dërgua n