Rezultate te kerkimit per termin: +Rrjetet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.331Z

FOTOT/ Tahlia ndez rrjetet sociale

Ajo gjithmonë e ka pasur pasion zhveshjen dhe mund të shihet lehtë në rrjetet sociale. Modelja Tahlia Paris ka ndezur fansat me disa foto provokuese në rrjet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.849Z

Barcelona, kampione në rrjetet sociale

Nga 1.5 miliard njerëz me qasje në rrjetet sociale, Barcelona është zgjedhur ekipi më i mirë sportiv i vitit 2012 në rrjetet sociale në The Sociar Star Awards 2012. Gjiganti katalan mori çmimin gjatë një mbrëmjeje gala në Singapor, të organizuar nga Star Count, që mat famën e individ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.888Z

Rihanna nxeh rrjetet sociale (FOTO)

Rihanna po xhiron skenat e videoklipit të këngës Pour It Up dhe vendosi që për miliona ndjekësit e saj në rrjetet sociale të postonte disa foto provokuese. 25-vjeçarja shihet si gjithmonë më shumë e zhveshur sesa e veshur me dy kostume të frymëzuara nga vitet 20. Në të gjitha fot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.636Z

Papa bekon rrjetet sociale

Disa javë pas hapjes së një llogarie në rrjetin social Twitter, Papa Benedikti XVI tha se katolikët duhet t’i shfrytëzojnë rrjetet sociale për shkak të rolit të tyre në përhapjen e besimit dhe forcimit të lidhjeve mes njerëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.392Z

Studimi, rrjetet sociale përmirësojnë shëndetin mendor

E pohon një kërkim australian, që gjithsesi paralajmëron: Mund të shndërrohen në rrezik për ata që kanë prirjen të krahasojnë veten me të tjerët Përdorimi i rregullt i rrjeteve sociale ndihmon në një shëndet të mirë mendor. Kjo është ajo që del nga një studim i kryer në Univ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.637Z

Rrjetet sociale, shkatërruese për shëndetin mendor!

Qëndrimi gjatë në rrjetet sociale po kthehet në një ankth për të rinjtë të cilët shfaqin shenja depresioni, kanë ankthe dhe probleme me gjumin. Përmes një studimi të realizuar nga profesorët e Universitetit të Glasgow ku janë pyetur 460 persona të moshave 11 deri 17 për përdorim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.422Z

Rrjetet sociale dhe vetmia

Nga Oralda Lahe Ne jemi aty dhe nëse nuk komunikojmë në chat apo bisedojmë me atë që dëshirojmë. Në inbox bisedat janë të shpeshta me dikë që e njohim virtualisht gjithashtu dhe personalisht. Ne jemi aty gjendemi kudo postojmë foto duke vjedhur çaste nga jeta, koha moderne. Sa të p�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama