Rezultate te kerkimit per termin: +Rrogozhins

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] rrogozhins / docs[0] 12 / hits[0] 14 /
No Pic available
  • 2014-02-01

Zjarri në burgun e RrogozhinësPolicia e Kavajës: E qëllimshme

TIRANE-  Zjarri që ra mbrëmjen e djeshme në burgun e Rrogozhinës është i qëllimshëm. Policia e Kavajës ka rrëzuar pretendimin e parë të Drejtorisë së Përgjitshme të Burgjeve që zjarri mund të ishte aksidental nga një cigare. Sipas policisë së Kavajës, nga këqyrja e kamerave

No Pic available
  • 2010-08-29

Dyndje automjetesh në autostradën Tiranë- Durrës. Aksidentet, Plepa- Kavajë njollë e zezë

Aksi Plepa- Kavaj kane qene me te ngarkuarat gjate sezonit veror e sidomos fundjaveve. Ato kane perballuar nje fluks te jashtezakonshem mjetesh sa i takon qarkullimit drejt plazheve. Ndaj edhe krijimi i radheve kilometrike apo edhe bllokimi i qarkullimit per ore te tera ka qene me i shpeshte krahasu

No Pic available
  • 2010-08-19

Lirimi i ish-drejtorit të burgut të Rrogozhinës në Gjykatën e Lartë

Durrs Akuza i karekurs vendimit t Gjykats s Apelit, e cila arsyetonte se zyrtari nuk i duronte ambientet e mbyllura Vendimi qesharak i Gjykats s Apelit t Durrsit, e cila liroi ish-drejtorin e burgut t Rrogozhins me arsyetimin se “nuk i duronte dot ambientet e mbyllura”, do t drgohet n G

No Pic available
  • 2010-08-17

Lul Caka u dhunua nga disa beratas në një ndeshje futbolli

Hetimi Autoritetet e burgut dyshojn pr konflikte t mparshme mes tyre Zbulohet motivi i sherrit, ku u dhunua Lul Caka. E gjitha ka nisur pas nj sherri pr lojn e futbollit, ku i tmerrshmi i Beratit dhe vllai i tij kishin organizuar me t dnuarit e tjer. Burimet nga Burgu i Kosovs, ku vuante dnimin Cak

No Pic available
  • 2010-08-17

Gjendet në fshatin e tij i arratisuri nga burgu

Arrestimi Drini Shametit iu dha leje nga autoritetet e Burgut t Rrogozhins Gjendet dhe arrestohet personi, i cili nuk u kthye n burg dy dit m par, si ishte parashikuar n lejen e dhn nga burgu ku vuante dnimin. Drini Shameti sht kapur mngjesin e djeshm n fshatin ku banon nga shrbimet e Policis s Bur

No Pic available
  • 2010-08-16

Bilanc tragjik i aksidenteve. 2 të vdekur në Kavajë dhe një në Rrogozhinë

24 vjecari Y. Sofija ka gjetur vdekjen si pasoj e prplasjes ndrmjet dy automjeteve me targa t huaja pran qytetit t Kavajs. Si pasoj e ktij aksidenti jan plagosur edhe 5 t rinj t tjer, njri prej t cilve ka gjetur vdekjen m pas n spitalin e qytetit t Durrsit. T dy automjetet kan qen duke udhtuar

No Pic available
  • 2010-08-15

I jepet leje të dënuarit për drogë, nuk kthehet në burg

Arratisja Nj tjetr i burgosur nuk sht kthyer nga leja q i kishin dhn pr t takuar familjen. Burimet nga burgjet bjn t ditur se bhet fjal pr Drini Shametajn, i dnuar pr kultivim t lndve narkotike, i cili vuante dnimin n burgun e Rrogozhins. Ai ka ikur gjasht dit m par nga burgu pr t takuar familjen d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama