Rezultate te kerkimit per termin: +Rrogozhine

Total: 419
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.528Z

Rrogozhine banoret padisin bashkine

Banorët e një lagjeje të Rrogozhinës e paditen në gjykate bashkine për të penguar kthimin e një zone pranë banesave të tyre në landfill për mbeturinat. Bashkia prej 20 ditesh nderpreu punimet sepse ne gjykaten e Durresit nisi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.907Z

Mediu ne Rrogozhine

Ne takimin e tij te radhes ne Rrogozhine, kreu i PR-se Fatmir Mediu ka deklaruar se, arritjet e mazhorances se djathte ne keto kater vite ishin te suskesshme, se ato i pergjigjeshin nevojave te shqiptareve. “Kemi nje detyrim shume te madh per prinderit tane per ata qe kane bere te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.091Z

PDIU prezanton kandidatet ne Rrogozhine

Takimi i PDUI ne rrogozhine Rrogozhine 11 prill NOA 8211 Partia Drejtesi Integrim dhe Unitet prezantoi kandidatin e saj per kryetar te bashkise se Rrogozhines  Ndricim Dushku. Prezantimi i kandidati u be nga kreu i PDIU-se Shpetim Idrizi. Ai deklaroi se ka ardhur momenti qe te ndryshohet pamja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.689Z

Autostrada Thumane-Rrogozhine, tenderi per koncesionin ne maj

Ne muajin qe vjen do te zhvillohet tenderi per dhenien me koncesion te autostrades Thumane-Rrogozhine. Burimet zyrtare ne Ministrine e Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit njoftuan se tenderi eshte ne fazen perfundimtare te pergatitjes se dokumentacionit. Te njejtat burime njoftuan se,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.646Z

Zhbllokohet numerimi ne Rrogozhine

Pas rreth 11 oresh bllokimi te procesit te numerimit, te votave ne KZAZ-ne numer 60, ne Rrogozhine, me ne fund eshte zhbllokuar situata. Rreth ores 15.00 ka rifilluar procesi i numerimit te votave, pasi ne salle jane paraqitur komisioneret dhe vezhguesit. Ne kete KZAZ, pas daljes se disa kutive te p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.314Z

PAA, takime ne Rrogozhine

Ne takimin qe kryetari i Partise Agrare Ambjentaliste, Lefter Xhuveli zhvilloi ne Rrogozhine, u nenvizuan serish prioritetet e kesaj force politike, ku mbrojtja e mjedisit mbetet nje nder pikat me te rendesishme. Xhuveli u ndal ne programin per mjedisin dhe zhvillimin e qendrueshem, nder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.221Z

Bregu: Rama po bllokon numerimin ne Rrogozhine e Lac

Zedhenesja e Partise Demokratike, Majlinda Bregu, i ben thirrje kreut te PS, Edi Rama qe te mos mundohet te bllokoje qendrat e numerimit te votave ne Rrogozhine dhe Lac. Sipas Bregut, komisioneret kane marre urdher qe te mos procedojne me numerimin e votave, duke shkaktuar bllokimin e 6

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama