Rezultate te kerkimit per termin: +Rrokut

Total: 292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.933Z

“Shirokë”, festohet festa e Shën Rrokut

17/08/2010 Banorët pas datës 16 gusht nuk lahen më në liqenin e Shkodrës në respekt të priftit Gojëdhëna thotë se para dy shekujsh ky prift ndaloi vdekjet masive nga mortaja SHKODER- Banorët e lagjes “Shirokë” po vijojnë traditën e nderimit të përvitshëm të Shën Rrokut, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.075Z

Vrasjet e Marjan Rrokut, Faslli Canaj padit Ardit Gjebrenë për fyerje

Drejtuesi i emisionit "E Diela Shqiptare" Ardit Gjebrea, është paditur nga Faslli Canaj për fyerje, në kuadër të çështjes së vrasjeve të Marjan Rrokut, të cilën Gjebrea e rihapi duke shkuar në burg për t'i bërë një intervistë të dënuarit, me pretendimin se rasti i tij duhej dër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.317Z

Lezhë, shet autobusin e komunëssë Dajçit, pranga Rrok Rrokut

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO LEZHE- Ish kryetari i komunës së Dajçit në Lezhë Rrok Rroku, 55 vjeç është arrestuar nën akuzën e korrupsionit dhe të shpërdorimit të detyrës. Policia e Lezhës bëri të ditur sot arrestimin e Rrok Rrokut, 55 vjeç banues në fshatin Zaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.401Z

Berluskoni, ylli i rrokut në Itali

 Revista italiane “Rolling Stone” ka emëruar kryeministrin Silvio Berluskoni si “ylli i rrokut të vitit”, për shkak të “stilit të jetesës të ngjashëm me atë të një rrok-stari”. Një ilustrim i Berluskonit të buzëqeshur, i cili ka kaluar një stin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.435Z

Zbulohet letra e Marjan Rrokut pas vrasjes: E doja shumë Aldën, por më tradhtoi

Motra e Alda Canajt, Ornela, ka publikuar të tjera fakte për Marjan Rrokun pas vrasjes së 16-vjeçares Alda Canaj dhe nënës së saj. Ai shkruente në atë letër, se Aldën e donte, por ajo e tradhtoi. Ornela Canaj ndërkohë sulmon edhe Ardit Gjebrean për publikimin e intervistës me Rroku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.837Z

Grupi i rrokut Samavayosjell hitet e tyre në Tiranë

Grupi gjerman i rrokun Samavayo vjen në kuadrin e “Tirana Rock Festival” për të performuar hitet e tyre jashtë ambjenteve të Pallatit të Kulturës.Emra të njohur të muzikës rrok janë bashkuar në këtë festival për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.585Z

Ylli i rrokut rrëzohet në skenë, të pranishmit e menduan si performancë |VIDEO

Transmetuar më 17.06.2016 - 17:35 Ylli amerikan i rrokut Meat Loaf u rrëzua në skenë gjatë një koncerti që po zhvillonte në Kanada. Sipas pamjeve të xhiruara, ai po këndonte këngën “

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama