Rezultate te kerkimit per termin: +Rrug

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Rrug, rrug, rrug... aksidente q t ojn diku!

N fakt sht e paevitueshme q Fitnete Tudn, kolegn gazetare t mos e kujtosh duke ecur npr rrugt e Shqipris pr kngn e bukur q kndoi dikur. Por melankolia kthehet n frik kur sheh sesi i ngasim ne t uruarat makina... Kt ndien ndrsa ecn n nj rrug t shesht andej nga Jugu. Statistikat e fundit jan pr t vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.588Z

Rrugët me gropaharrohen investimet

TIRANE- Drejtuesve të automjeteve për të përshkruar 300 metra rrugë u duhet të paktën 5 minuta, në mënyrë që të evitojnë gropat, ndërkohë që qytetarët duhet të zgjedhin rrugën në mënyrë q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.786Z

Dajt, Rama: Berisha, mashtrim me rrugët

TIRANE-Kreu i PS-se, Edi Rama ka akuzuar qeverine per situaten skandaloze me rruget ne vend, kushte qe tregojne qarte sipas tij mashtrimin e kryeministrit per ndertimin e 10 400 kilometrave rrugë. “Shqipëria ka mbetur rrugëve, prandaj më 23 qershor këta duhet të h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.655Z

Policia: Kujdes nga bora në rrugë

Policia e Kosovës në bazë të informacioneve zyrtare të pranuara nga drejtoritë rajonale policore duke përfshirë edhe ato kufitare njofton se rrugët rajonale, magjistrale dhe ato urbane në Kosovë janë të kalueshme por të vësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.850Z

Të gjitha rrugët e kalueshme në Ferizaj, më vështirësi rrugët malore

Tri kompani për pastrimin e borës të angazhuara nga komuna e Ferizajt, po punojnë intensivisht në mirëmbajtjen e rrugëve të komunës. Burime nga terreni flasin se edhe përkundër reshjeve që po vazhdojnë të bijnë, të gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.747Z

Shiu bllokon rrugët e kryeqytetit

Ndryshimi i temperaturave në vendin tonë i ka zënë në befasi kryeqytetasit. Kjo për shkak se si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, rrugët e kryeqytetit janë bllokuar, duke krijuar radhë dhe pritje të gjata të veturave. Kolona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.446Z

Ndajnë rrugët

Ka bërë një rrugë të gjatë, prej Amerikës deri në Londër, por pasi që ka darkuar me të dashurën e tij Cheryl Cole, ka shkuar me shokët në klub nate. Tre Holloway, që ka afro dy vite që është së bashku m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama