Rezultate te kerkimit per termin: +Rruga

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.628Z

Përurohet rruga Kuvajt

TIRANË, 29 Shtator/ATSH/ -Shqipëria dhe Kuvajti gëzojnë marrëdhënie të shkëlqyera dypalëshe, në të gjitha fushat, parlamentare, kulturore, sociale dhe të tjera. Me përfundimin e misionit diplomatik 4-vjecar të Ambasadorit të Parë të Shtetit të Kuvajtit në Republikën e Shqipëris�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.763Z

Rruga Coca Cola

ELISA SPIROPALI Fjala e urtë thotë se budallallëku ska brirë. Pra, sipas fjalës së urtë, budallallëku është diçka e fshehtë, diçka e koduar, që shprehje të jashtme në mënyra të ndryshme ka, por shenja të jashtme të prekshme nuk ka. Çështjet e budallallëkut janë sot nga më de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.380Z

Shkaterrohet rruga nacionale

Eshte bllokuar per disa ore serish rruga nacionale Burrel-Bulqize. Ne vendin e quajtur kthesa e Sanes ka patur rreshkitje te konsiderueshme te rruges ne nje gjatesi prej 400 metrash. Rruga ka pesuar demtime shume kohe me pare dhe rreshkitjet jane aktivizuar me se shumti ditet e fundit ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.068Z

Asfaltohet rruga

Ka perfunduar se asfaltuari rruga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.788Z

Rruga e Fijes

Edison Ypi Rruga e Fijes nuk ngjan me asnjë rrugë. Rruga e Fijes nuk është as e bukur, as madhështore, as e gjatë, as e shkurtër, as e gjerë, as e ngushtë. Por Rruga e Fijes, është, në të njëjtën kohë edhe madhështore, edhe e gjatë, edhe e shkurtër, edhe e gjerë, edhe e ngus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.015Z

Shembet rruga Ballsh-Tepelenë

13/03/2005  Prej një muaji rruga nacionale Ballsh–Tepelenë është shëmbur në vendin e quajtur “Kthesa e Symizës”, në zonën Fratar. Mjetet e shumta që qarkullojnë në këtë aks rrugor detyrohen të kalojnë vetëm me një kalim në vendin e sipërpërmendur. Disa punonjës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.084Z

Rruga e Arbrit ose rruga Sali Berisha Nr. 3

Në një shkrim të mëparshëm, “Boshtin e Jugut”; për shkak të iniciativës, rolit dhe kontributit pëcaktues që lideri demokrat ka dhënë në studimin e fizibilitetit, projektimin dhe fillimin e punimeve të ndërtimit të kësaj vepre të rëndësishme infrastrukturore të vend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama