Rezultate te kerkimit per termin: +Rrugen

Meta: total 1000 / total_found 16641 / time 0.008 / keyword[0] rrugen / docs[0] 16641 / hits[0] 21466 /
Xhafaj mes deputetëve gjermanë për Reformën në drejtësi
  • 2019-03-22

Xhafaj mes deputetëve gjermanë për Reformën në drejtësi

Deputeti Fatmir Xhafaj, ish-kryetar i Komisionit të Posaçëm parlamentar për Reformën në Drejtësi ishte i ftuar në Berlin të Gjermanisë për të ndarë me kolegët e tij gjermanë përvojën dhe eksperiencën shqiptare si dhe sfidat me të cilat përballen vendi ynë në implementimin e saj

No Pic available
  • 2019-03-17

Tirana feston sot Ditën e Verës. Ja lista e plotë e 50 aktiviteteve

Sot nuk ke asnjë arsye që të largohesh jashtë Tiranës. Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete të ndryshme festive me rastin e Ditës së Verës. Ndaj lëre makinën në shtëpi, merr fëmijët dhe shoqërinë dhe eja, i gjithë segmenti nga Sheshi Skëderbej, Bulevardi D

No Pic available
  • 2019-03-13

Do ju vëzhgoj një nga një, Braçe dush drejtorëve: Ishit në kafe, atë zyrë do e shkrij

Një Erion Braçe i tensionuar dhe agresiv është parë sot në mbledhjen që zv/kryeministri ka zhvilluar në orët e para të së mërkurës në Kryeministri me drejtuesit e Zyrave të Punës, Shërbimit Social, Inspektoratet e Punës dhe Sigurimet Shoqërore. Braçe e ka thirrur këtë mbledhje

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!
  • 2019-03-13

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!

Të dielën e 17 marsit, lëreni makinën në shtëpi, merrni fëmijët e shoqërinë dhe bashkojuni festimeve që Bashkia e Tiranës ka organizuar me rastin e Ditës së Verës. Një atmosferë festive e mbushur me më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë do tju shoqërojë gjatë gjithë

Do të futet në Parlament? Sazan Guri: Sikur me flori të ma shtronin rrugën
  • 2019-03-03

Do të futet në Parlament? Sazan Guri: Sikur me flori të ma shtronin rrugën

Djegia e mandateve të deputetëve duket se do të krijojë një opozitë të re në Parlament, me 4 prej kandidatëve në listat e LSI-së që tashmë e kanë pranuar të zëvendësojnë kolegët e tyre të dorëhequr. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur punën për të plotësuar vendet bosh,

Drejtonte mjetin i dehur, arrestohet 43-vjeçari në Tiranë (VIDEO)
  • 2018-11-18

Drejtonte mjetin i dehur, arrestohet 43-vjeçari në Tiranë (VIDEO)

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar kontrollet përgjatë fundjavës me Drager e Radar ne rrugët urbane e interurbane. Blutë e kryeqytetit njoftojnë se një drejtues mjeti është kapur në flagrancë duke drejtuar mjetin me një sasi rekord alkooli në gjak.   (function(d, s, id) { var j

Me 182 km/h në autostradë, ndalohet 26-vjeçari shkodran
  • 2018-11-17

Me 182 km/h në autostradë, ndalohet 26-vjeçari shkodran

Policia vijon kontrollet në autostradën Tiranë-Durrës për parandalimin e aksidenteve. Mbrëmë policia ka ndaluar një të ri nga Shkodra, i cili po lëvizte me 182 km/h. Drejtuesi i mjetit Audi, 26-vjeçari me inicialet K.M. nga Shkodra po lëvizte me 182 km/h dhe ne kushte te lagështirës n