Rezultate te kerkimit per termin: +Rruget

Total: 6980
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.731Z

Dherat bllokojne rruget

Dherat bllokojne rruget E hene 25 Shkurt 2013 1510 Dherat bllokojne rruget p styletext-align justifyReshjet e dendura te shiut kane shkaktuar probleme dhe bllokime rrugesh ne shume qytete te vendit Nje shkarje masive dheu ka bllokuar mengjesin e te henes aksin rrugor Fier Ballsh ne vendin e qua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.324Z

Peshkopi dimri shkaterroi rruget

Qarku i Dibrës kaloi dimrin më të keq në disa dekada. I ftohti dhe dëbora sollën pasoja të rënda veçanërisht për infrastrukturën, e cila u dëmtua rëndë. Drejtoria Rajonale e Rrugëve ka ngritur një gru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.167Z

Reshjet bllokojne rruget

Reshjet e shiut kane shkaktuar nje situate te renduar ne shume rrethe te vendit. Ne qytetin e Durresit rruget jane mbushur me uje dhe as nderhyrja e punonjesve te bashkise nuk ka mbajtuar per te normalizuar gjendjen per shkak te sasise te madhe te ujit. Ne kete qytet ka patur edhe permby

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.291Z

Bora, probleme ne rruget kombetare

Artan Cena TIRANË - Moti i keq ka rikthyer veshtiresite ne rruget dhe portet e vendit. Gjate dites se djeshme ne rruget e veriut te vendit, ka pasur probleme ne qarkullimin e makinave per shkak te reshjeve te debores. Gjithashtu dhe ne portet e Durresit dhe te Vlores, ka pasur probleme ne ankorimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.676Z

Drejt tharjes se plote rruget brenda Shkodres

Ne lagjen Xhabije ne Shkoder rruget jane thuajse te zhbllokuara, nderkohe qe ekipe pompieresh nga Maqedonia kane punuar me ane te pompave te posacme duke larguar ujin nga rruget, per ta derdhur ate pak metra me tutje e per ta shkarkuar me pas ne Bune. Sipas nje prej zyrtareve te ekipit ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.490Z

Rruget probleme nga ngrica

brbrEdhe pse reshjet e debores kane qene te konsiderueshme ditet e fundit asnje nga rruget nacionale nuk eshte e bllokuar Autostrada e Kombit tashme mund te kalohet pa zinxhire Trashesia e debores shkon deri ne 50 cm ne hyrje te tunelit por ajo eshte larguar nga borepastrueset Ne qarqet Diber dhe Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.021Z

Rreshjet trafik ne rruget e Vlores

Rreshjet e diteve te fudit kane shkaktuar mjaft probleme ne rruget e qytetit te Vlores duke veshtiresuar levizjen e mjeteve dhe te qytetareve. Situate me e veshtire peraqitet ne rruget qe jane ne rikonstruksion pasi kanalet e hapura jane bllokuar duke i permbytur rruget. Kalimtaret perdorin mj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama