Rezultate te kerkimit per termin: +Rrugeve

Total: 4347
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.036Z

Mirembajtja e rrugeve

brbrNje nga akset i cili ka patur nje numer jo te vogel aksidentesh eshte ai qe lidh aeroportin e Rinasit me Fushe Krujen Nisur nga kjo Ministria e Transporteve ka ndermarre nje aksion per te pajisur me sinjalsitike te gjitha rruget ne Shqiperi duke nisur nga ato me problematiket Gjate nje inspekti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.263Z

Legalizime ne Kamze Rama Ju lane rrugeve per tiu marre rrugeve

Transmetuar me 16122015 - 1646 Foto arkiv PUBLICITET Kamze 16 dhjetor 2015 NOAal - Kryeministri Edi Rama ndau sot lejet e legalizimit ne Kamze mes batutave me qytetaret qe njihen si te djathte per bindjet politike Kreu i qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.429Z

Permiresohet situata e rrugeve

brbrPas reshjeve te bores qe kane rene ditet e fundit ne pjeset veriore dhe jugore te vendit kete te marte situata paraqitet e permiresuar Nga monitorimi i bere rezulton se situata ne akset rrugore te vendit konsiderohet e permiresuar dhe pothuajse te gjitha jane te kalueshme pa zinxhire Por Autori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.229Z

Rama per riparimin e rrugeve ne Tirane

Rama per riparimin e rrugeve ne Tirane E diel 24 Shkurt 2013 1318 Rama per riparimin e rrugeve ne Tirane pSituata e rrugeve ne Tirane eshte komentuar permes Twiterit nga kreu socialist Edi Ramap Ne nje postim ne rrjetin social Rama shprehet se per riparimet e rrugeve ne kryeqytet kemi nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.677Z

Mirembajtja e rrugeve me pagese

brbrMirembajtja e rrugeve me fonde te buxhetit te shtetit duket nje mision i pamundur Ky fakt eshte nje deshmi e qarte kryesisht gjate periudhes se dimrit Ndaj viti 2015 duket se do te shenoje edhe kontraten e pare ku qeveria do te vendose qe mirembajtja e rrugeve te behet me pagese Perfaqesues te M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.157Z

Prokuroria: Kemi 40 deshmitare kunder zyrtareve te Rrugeve

Prokuroria e Tiranes gjen 40 deshmitaret per procesin ne ngarkim te 9 zyrtareve dhe biznesmeneve te Drejtorise se Rrugeve, te akuzuar per korrupsion, mes te cileve edhe ish/zevendesministri i Transporteve, Nikolin Jaka. Procesi gjyqesor pritet te nise se shpejti ne Gjykaten e Tiranes, nderkohe qe dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.114Z

Bashkia harron asfaltimin e rrugeve

07-11-2010 / Gazeta 55 Tirane3 vjet per sistemimin e nje blloku banimi 2.5 vjet mjaftuan per autostraden DurresndashKukes- MorineTeper alarmante paraqitet rikonstruksioni i rrugeve te njesise bashkiake nr. 4 ne Tirane i cili duket qarte se nuk behet fjale per rikonstruksion por per lenie ne ha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama