Rezultate te kerkimit per termin: +Rui

Total: 385
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Rui: Berisha shantazh opozits

Partia Socialiste, ke reaguar sot me an t deputetit Gramoz Rui, lidhur me deklaratn e djeshme t kryeministrit Berisha n Kuvend, q sipas opozits ishte nj shantazh ndaj saj. Rui deklaroi se kjo ishte shantazhi i radhs, ndaj minorancs n Kuvend, por sipas tij, opozita nuk do t trhiqej n qllimet e saj pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.182Z

Rui Kosta: Kemi pasues të denjë

Ish-mesfushori i Portugalisë, Rui Kosta, mendon se "brezi i artë" i kësaj kombëtareje duhet të rrijë i qetë, pasi Skolari ka gjetur zëvendësues më se të denjë. "E shoh Portugalinë si një skuadër shumë të fortë. Nëse ata arrijnë të kthejnë talentin e tyre në një skuadër të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Rui: Marrveshje Berisha-Rama pr reformat n vend

Nse Partia Socialiste do t fitoj zgjedhjet, Edi Rama duhet t jet kryeministr. Kshtu u shpreh dje kryetari i Asambles s Partis Socialiste, Gramoz Rui gjat nj interviste t dhn n nj emision televiziv. Sipas tij, PS-ja nuk duhet t prsris gabimet e s kaluars por t shoh kah e ardhmja. Rui e ka komentu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.745Z

Rui Patrisio në shënjestër të Junajtid

Mançester Junajtid ka vënë në listën e transferimeve edhe portierin e Sporting Lisbonës, Rui Patrisio. “Djajtë e Kuq” dërguan një delegat në Portugali për ta përcjellë portierin në derbin kundër Portos, ndërsa pritjet e tij kanë bërë që Patrisio të përfshihet në listën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Rui: N PS nuk ekziston opsioni Nanoist

Nj tjetr shenj debate midis mbshtetsve t kreut socialist Edi Rama dhe paraardhsit t tij n detyre Fatos Nano. Ksaj here ka qen Kryetari i Asambles Kombtare t PSSH-s, Gramoz Rui, I cili gjat nj takimi t zhvilluar nj dit m par n Tepelen, vlersoi figurn e zotit Rama si nj reformator I s majts shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.269Z

Turi Rui Costa fiton etapen e 16

Alberto Rui Costa është fituesi i etapës së 16 të Turit të Francës, nga Vaison la Romaine në Gap, 168 kilometra. Ciklisti i Movistar u shkëput 17 kilometra nga përfundimi i etapës dhe askush nuk arriti ta kapë. I dyti u rendit Ribl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.400Z

Rui Costa fiton etapen Froome prane titullit

Çiklisti i skuadrës “Movistar”, Rui Costa, fitoi etapën 19-të të Turit të Francës, ndërsa kryesuesi i renditjes së përgjithshme, Chris Froome, ruajti të paprekura pozitat e tij në krye të klasifikimit të përgjit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama