Rezultate te kerkimit per termin: +Ruairi +Connell

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.176Z

Kryeministri Mustafa priti në takim ambasadorin e ri britanik, Ruairi O’Connell

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti të sot në takim njoftues ambasadorin e ri të Mbretërisë së Bashkuar në Prishtinë, Ruairi O’Connell. Kryeministri Mustafa e njoftoi amabasadorin O’ Connell me progresin e vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.902Z

Haki Demolli njoftoi Ruairi O’Connell për transformimin e FSK-së në FAK

Ministri i FSK-së Haki Demolli i shoqëruar edhe nga zëvendësministri Fadil Gashi, priti sot në takim ambasadorin e ri të Mbretërisë së Bashkuar zotin Ruairi O’Connell i cili shoqërohej edhe nga atasheu ushtarak i Ushtrisë së Mbret&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.176Z

Jahjaga pranoi kredencialet nga Ambasadori i ri i Mbretërisë së Bashkuar, Ruairi O’Connell

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga pranoi sot në një ceremoni të veçantë kredencialet nga Ambasadori i ri i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, zotëri Ruairi O’Connell. Presidentja Jahjaga e uroi ambasad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.518Z

Ahmeti priti në takim ambasadorin O’Connell

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti priti sot në takim ambasadorin e Madhërisë së Saj në Kosovë, Ruairi O’Connell. Kryetari Ahmeti i dëshiroi ambasadorit O’Connell mirëseardhje si dhe u shpreh i gatshëm për vazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.404Z

O’Connell vizitojë agjencinë kundër korrupsionit

Drejtori i Agjencisë kundër Korrupsionit priti sot në një takim zyrtar ambasadorin britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell Hasan Preteni i urojë mirëseardhje dhe sukses gjatë misionit të tij në Kosovë , ndërkaq i shprehu mirënj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.175Z

Kryeministri Mustafa priti në takim ambasadorin e ri britanik, Ruairi O'Connell

Prishtinë, 14 prill 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti të martën në takim njoftues ambasadorin e ri të Mbretërisë së Bashkuar në Prishtinë, Ruairi O'Connell.Kryeministri Mustafa e njoftoi amabasadorin O' Connell me progresin e vazhdueshëm që po arrihet në R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.485Z

Ambasadori O’Connell promovon bukuritë e vendit tonë (Foto)

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell, është i dhënë shumë pas Kosovës dhe bukurive të vendit tonë, si natyrore, ashtu edhe infrastrukturore. Veç që merret me bukuritë e vendit tonë, ai e di edhe gjuhën shqi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama