Rezultate te kerkimit per termin: +Rubens +Barrichello

Total: 63
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.070Z

Schumi i kërkon falje Barrichello-s

Michael Schumacher i ka kërkuar falje Rubens Barrichello, pas polemikave të djeshme. Gjermani ka publikuar një mesazh dedikuar ish-shokut të tij në skuderinë “Ferrari” një mesazh ku bën “mea culpa”. “Manovra ishte shumë e ashpër, por nuk doja të v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.625Z

Williams-Barrichello prane marreveshjes

Rubens Barrichello eshte shume afer marreveshjes me skuderine Williams per sezonin e ardhshem. Piloti brazilian i Brawn GP mund te hedhe firmen ne kontrate per te zene vendin e gjermanit Nico Rosberg qe do shkoje pikerisht ne ekipin Brawn GP. Me skuderine Williams ka firmosur tashme kamp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.456Z

Barrichello enderron fitoren e kampionatit

Rubens Barrichello po rilind pas aventures te para disa viteve tek Ferrari dhe mendon qe ta beje kete sezon ate qe nuk beri dot me kokekuqen. Piloti brazilian qe kete vit garon me skuderine Brawn Gp ndihet mjaft optimist per sezonin e ri. Vendi i dyte ne Malbourne i shoqeruar me vendin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.638Z

Barrichello dhe Hulkenberg në Williams

Williams ka njoftuar se ngasësit e tyre për sezonin e ri në Formula 1 do të jenë veterani brazilian, Rubens Barrichello dhe debutuesi gjerman, Nico Hulkenberg. Ekipi me qendër në Oxford ka pasur vështirësi të ndryshme në sezonin e sapopërfunduar, kur Nico Rosberg dhe Kazuki Nakajima is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.167Z

F1 Barrichello Jam gati te rikthehem

Rubens Barrichello mund të kthehet në Formulën 1. Piloti brazilian, i cili ka zhvilluar plot 326 gara në sportin më të shpejtë në Botë nga viti 1993 deri në vitin 2011, është kandidati kryesor për të zëvendësuar Nico Hul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.946Z

Monaco, Barrichello dominon testet e para

Brawn GP ka treguar se do jete makina qe do vendose diktatin edhe ne pisten e Monaco-s ku paraditen e sotme u zhvillua sesioni i pare i provave te lira. Braziliani Rubens Barrichello ka regjistruar kohen me te shpejte 1:17:189, duke lene pas ferraristin Felipe Massa dhe kampionin e botes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.447Z

Massa Ferrarit Nuk jam Barrichello

Felipe Massa i kujton Ferrarit se nuk eshte thjesht nje zevendesues i spanjollit Alonso. Kur duhen edhe kater gara dhe braziliani mund te ndihmoje Alonson te fitoje titullin boteror gjithcka ngaterrohet ne shtepine e kokekuqes. Jam i sigurt se Ferrari nuk do sillet me mua si me Rubens Ba

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama