Rezultate te kerkimit per termin: +Rubik

Total: 801
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.210Z

Rubik, makina përplas ciklomotorin, 2 të plagosur rëndë

Dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë në një aksident automobilisti të ndodhur ditën e sotme në Rubik. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Munazit, në aksin rrugor Rubik-Rrëshen, ku një automjet me targa të Kosovës ka përplasur një ciklomotor. Si pasojë kanë mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.289Z

Anja Rubik, pa të brendshme në tapetin e kuq (FOTO)

Share Veshja e të brendshmeve duket se është bërë një barrë e madhe për personazhet e botës rozë. Gjatë ceremonisë së djeshme të Met Gala, modelja ruse Anja Rubik, është shfaqur në tapetin e kuq pikërisht pa të brendshme, gjë që vihej re nga fustani i saj shumë i hapur. Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.532Z

Rubik, gjendet inxhinieri i vdekur

MIRDITË - Është gjetur i vdekur në një banesë në qytetin e Rubikut inxhinieri Medil Lladari, i moshës 60 vjeç. Ai punonte në një firmë ndërtuese në segmentin e autostradës Rubik-Rrëshen. Inxhinieri është gjetur i vdekur një banesë dykatëshe në lagjen e re të këtij qyteti, nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.300Z

Rubik, hidhen në erë 2 oxhaqet e metalurgjikut

Janë dashur disa qindra kg tritol për të shuar përfundimisht krenarinë shumë vjecare të Industrisë së Bakrit në Rubik. Tek dy oxhaqet për më shumë 70 vite ka dalë tymi i metalurgjisë, ku shkrihej bakri i nxjerrë nga nëntoka e Mirditës RUBIK- Pas disa tentativave të njëpasnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.206Z

Rubik, makina përplas ciklomotorin, plagosen 2 persona

Një aksident automobilistik me pasojë plagosjen rëndë të dy personave, ka ndodhur mesditën e sotme në Rubik. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Rubik – Rrëshen tek kryqëzimi i Munazit, ku mjeti me targa të Kosovës 05832 BT ka përplasur një ciklomotor dhe si pasojë kanë ngelur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.794Z

Rubik grabitet posta 2 punonjes ne pranga

Grabitet gjatë orëve të vona të së mërkurës posta e Rubikut. Lajmin e ben te ditur Policia e Lezhës, e cila ka konstatuar se është vjedhur kasaforta e koduar e kësaj zyre brenda të cilës ishte e depozituar shuma prej 215 200 mij&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.745Z

Kubi i Rubik mbush 40-vjec feston edhe BE

0 Mbush 40-vjec Kubi i Rubik ajo lodra plot ngjyra qe kerkon zgjuarsi dhe qe ka cmendur miliona njerez n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama