Rezultate te kerkimit per termin: +Rubinho

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] rubinho / docs[0] 18 / hits[0] 19 /
Lazio-Juventus, formacionet e mundshme (Foto)
  • 2015-08-08

Lazio-Juventus, formacionet e mundshme (Foto)

Super kupa e Italisë, nis sot në orën 14:00, në Shanghai. Ky trofe është tradicionalisht mes fituesit të Scudettos dhe te Coppa Italia. Bianconert janë pa Alvaro Morata, Giorgio Chiellini dhe Sami Khedira të cilët janë të lënduar. AdPl

Kjo është skuadra e Juventusit për finale
  • 2015-06-04

Kjo është skuadra e Juventusit për finale

Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve që do të jenë të pranishëm në finalen e Ligës së Kampionëve, ku më 6 qershor në Berlin, Zonja e Vjetër, luan me Barcelonën. Pjesë e skuadrës për finale, do të jet&

Dje 13 orë në CAS, sonte nga minuta e parë kundër Juventusit
  • 2015-04-18

Dje 13 orë në CAS, sonte nga minuta e parë kundër Juventusit

Përkundër angazhimit të gjatë që pati dje duke dëshmuar në CAS për ndeshjen e ndërprerë Serbi – Shqipëri, kapiteni Lorik Cana, sonte nga minuta e parë do të paraqitet në fushë ndaj Juventusit. Seanca e dëshmive t&e

Formacionet zyrtare: Milan - Juventus
  • 2014-09-20

Formacionet zyrtare: Milan - Juventus

Janë bërë zyrtare formacionet e derbit të javës në Serie A, që fillon pas pak ndërmjet Milanit dhe Juventusit. Të dy skuadrat në dy xhirot e para kanë arritur të marrin pikë të plota, duke e ndarë së bashku vendin e pa

Alvaro Morata do te mungoje 50 dite
  • 2014-07-23

Alvaro Morata do te mungoje 50 dite

Konfirmohet versioni te cilit i druheshin te gjithe Alvaro Morata do te qendroje jashte fushes se lojes per te pakten 50 dite citon Supersportbr br Ekzaminimet e kryera ne kliniken Fornaca konfirmuan demtimin e shkalles se dyte te ligamentit anesor te gjurit te majteLajmin e beri te ditur vete klu

Juventusi perjashton Quagliarellan nga Europa
  • 2014-02-04

Juventusi perjashton Quagliarellan nga Europa

Juventusi i dorëzoi UEFA-s emrat e 23 futbollistëve që do të federojë për të marrë pjesë në Europa League dhe surpriza më e madhe ishte përjashtimi nga kjo listë e Fabio Quagliarellas. Trajneri Conte zgjodhi që në ve

Sot super sfida Juventus-Napoli, mungon Buffon për shkak të dëmtimit
  • 2012-10-20

Sot super sfida Juventus-Napoli, mungon Buffon për shkak të dëmtimit

Pritet të luhet sot ndeshja e shumë pritur e Serisë A Juventus-Napoli. Pas dy javësh kundërshtie në distancë tani skuadrat do të flasin vetë në fushën e lojës. Ekipet e Conte-s dhe Mazzarri-t do të përballen në një stadium ku flakëron nga tifozët juventinë. E gjithë bota do të m