Rezultate te kerkimit per termin: +Rubriken

Total: 193
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.673Z

Denoncim i forte publik ne rubriken 8220Shihemi ne gjyq8221

0 Thirrja e Shaqes qytetares nga Poshnja e Beratit ne studion e programit E diela shqiptare ka qene nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.267Z

Konfliktohen palet ne rubriken Shihemi ne gjyq

0 Shihemi ne Gjyq u perball me nje mision te veshtire kete jave pasi dy shoke te ngushte jane perfshire

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.366Z

Plazhi i Llamanit si Foto e Javes ne Nju Jork Times

Fotoja eshte publikuar ne rubriken Travel A Guide to Intelligent Travel Guide per nje udhetim inteligjent Gazeta prestigjioze amerikane ldquoNew York Timesrdquo ne faqen e saj ne web wwwnytcom ka publikuar foton e plazhit te Llamanit duke e cilesuar ate si ldquoPhoto of the Wee

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.348Z

Parlamenti fshihet serish kalendari i punimeve

Faqja zyrtare Kuvendi vazhdon te fshehe rendin e dites dhe kalendarin e punimeve te tij. Ne faqen e internetit te Parlamentit shqiptar prej kohesh nuk publikohen me vendimet e Konferences se Kryetareve per Programin e Punes kalendarin e punimeve dhe rendin e dites. Keshtu ne rubriken Rendi i Dites

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.233Z

MEGA Certifikatat e reja cenim i te drejtave te pakicave

Sarande Nje qendrim te hapur kundershtues ka bere publik dje partia MEGA me qender ne Sarande lidhur me formatin e ri te certifikatave pa rubriken e kombesise. Ne nje deklarate te kesaj force politike qe ngrihet dhe deklarohet mbi baza etnike ajo shpreh gjithe kundershtimin ndaj vendimit te dates 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.163Z

Per shtate dite skadon afati per vitin 2011

4800 persona Me 31 mars 2012 perfundon afati i deklarimit te pasurise per vitin 2011 prane ILDKP. Rreth 4800 zyrtare drejtues te larte te shtetit shqiptar ministra deputete gjyqtare prokurore zyrtare te administrates qendrore e lokale dhe punonjes tatimore e doganore duhet te paraqesin te gjitha nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.550Z

Shqipëria ime në Thethin malor

Udhëtimi ne rubriken e Top Channel, “Shqipëria ime”, këtë radhë është ndalur në Theth, në mes të Alpeve dhe lëndinave, aty ku natyra i ka mbijetuar urbanizimit. Nje vend me bujtina të vogla, ajër të pastër dhe të freskët, mrekulli natyrore për dashamirësit e turizmit m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama