Rezultate te kerkimit per termin: +Rudy +Giuliani

Total: 42
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.437Z

Nju Jork, arrestohet vajza e Rudy Giuliani

Caroline Giuliani, vajza e vogël e ish-kryetarit të bashkisë së Nju Jorkut Rudy Giuliani, është arrestuar pasi u kap duke vjedhur në një dyqan kozmetike. Caroline, 20 vjec dhe studente në Harvard, u kap në flagrancë teksa vidhte në një dyqan në Sefora, në Pjesën e Lartë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.518Z

Meta takon ish-kryebashkiakun e Nju Jorkut, Rudy Giuliani

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në një takim në Presidencë, ish-kryebashkiakun e njohur të Nju Jorkut, Rudy Giuliani. Rudy Giuliani, një emër mjaft me ndikim dhe popullaritet në SHBA ndodhet këto ditë në një vizitë në Shqipëri. Në një foto të publikuar me ish-kryebashkiakun në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.946Z

Rudy Giuliani në krye të listës së Trump për Sekretar Shteti

  Në një kohë kur Donald Trump ka nisur punën për të ndërtuar kabinetin qeverisës, mediat amerikane kanë raportuar se Presdienti i zgjedhur ka projektuar ish-kryebashkiakun e Nju Jorkut, Rudy Giuliani, për postin e Sekretarit të Shtetit. Lajmi nuk është zyrtarizuar ende, por mediat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.438Z

Arrestohet vajza e Rudi Giuliani, vodhi në dyqan

Karolin Giuliani, vajza e vogël e ish-kryetarit të bashkisë së Nju Jorkut Rudi Giuliani, është arrestuar pasi eshte kapur duke vjedhur në një dyqan kozmetike. Caroline, 20 vjec dhe studente në Harvard, u kap në flagrancë teksa vidhte në një dyqan në Sefora, në Pjesën e Lartë Lindor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.737Z

Giuliani kërkon dorëheqjen e Obamës

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Rudy Giuliani, gjatë një fushate zgjedhore në Ohajo, përkrah Mitt Romney dhe kandidatit për zëvendës president, Paul Ryan, deklaroi se presidenti Obama duhet të kishte dhënë dorëheqjen përpara disa kohësh.“Obama duhet të ishte dorëhequr kohë më p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.936Z

Giuliani kritikon ashper Obamen

Ish kryebashkiaku i Nju Jorkut Rudy Giuliani, i cili përkrah Mitt Romney gjatë një fushate zgjedhore në Ohajo deklaroi se presidenti Obama duhet të kishte dhënë dorëheqjen përpara disa kohësh. ”Obama duhet të ishte dorëhequr kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.937Z

Ish-kryebashkiaku Giuliani kandidat i mundshëm për Sekretar Shteti

Ndërsa presidenti i sapo zgjedhur amerikan, Donald Trump, po punon për të zgjedhur pjestarët e administratës së tij, burime që kanë njohje me situatën thonë se ish kryebashkiaku i Nju Jorkut, Rudy Giuliani, është një kandidat kryesor për postin e sekretarit të shtetit. Zoti Giuliani k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama