Rezultate te kerkimit per termin: +Ruhrgebiet

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] ruhrgebiet / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Një sulm hakerësh lë gjysmën e Gjermanisë pa internet e telefon
  • 2016-11-28

Një sulm hakerësh lë gjysmën e Gjermanisë pa internet e telefon

As televizor, as telefon dhe as internet. Të dielën pasdite, rrjeti Telekon regjistroi probleme të mëdha mbi funksionimin e tij në territorin gjerman, në veçanti në disa qytete të mëdha, si Berlini, Hamburgu dhe Frankfurti dhe në Ruhrgebiet, zonat më të populluara për nga dendësia në