Rezultate te kerkimit per termin: +Rumbullaku

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] rumbullaku / docs[0] 12 / hits[0] 14 /
Lista e 140 kandidatëve të PLSHR-së, Vlashaj: Ekipi për Shqipëria e Re!
  • 2013-05-07

Lista e 140 kandidatëve të PLSHR-së, Vlashaj: Ekipi për Shqipëria e Re!

Tiranë- Partia Lëvizja Shqipëria e Re ka dorëzuar dje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën me 140 kandidatët për deputetë që do të përfaqësojnë këtë parti në 12 qarqet e vendit. Kryetari i kësaj partie zoti Edmond Vlashaj e ka cilësuar një sukses përmbylljen e procesit t

No Pic available
  • 2013-05-07

PLSHR dorëzon listën e 140 kandidatëve

Partia Lëvizja Shqipëria e Re ka dorëzuar dje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën me 140 kandidatët për deputetë që do të përfaqësojnë këtë parti në 12 qarqet e vendit. Kryetari i kësaj partie zoti Edmon

No Pic available
  • 2012-07-10

Lazarat, policia shkatërron parcelat me kanabis, banorët qëllojnë me armë

GJIROKASTER –  Policia vijon aksionet kundër kultivimit të bimëve narkotike në fshatin “rebel” të Gjirokastrës, Lazarat. Forcat RENEA, Delta Force, FNSH-ja dhe policë të Gjirokastrës u angazhuan sot në një operacion për shkatërrimin e parcelave me kanabis, ndërkohë

No Pic available
  • 2012-07-10

Policia pushton Lazaratin shkaterron parcelat me bime narkotike

Policia vazhdon aksionet kundër kultivimit të lëndëve narkotike në fshatin Lazarat të Gjirokastrës. Forcat RENEA, Delta Force, FNSH dhe policë të Gjirokastrës u angazhuan neo ret e par ate mengjezit te se martes në një operacion për sh

Policia shkatërron parcelat në Lazarat, qëllohet nga banorët
  • 2012-07-10

Policia shkatërron parcelat në Lazarat, qëllohet nga banorët

Policia u angazhua sot në një operacion për shkatërrimin e parcelave me kanabis. Ata gjithashtu arrestuan edhe 5 punëtorë, të cilët po ujisnin bimët narkotike, por pa kaluar shumë kohë u vunë në objektivin e banorëve të cilët qëlluan me armë në drejtim të tyre. për fat të mirë

No Pic available
  • 2012-04-30

Grupi B: Partizani-Naftëtari, vazhdon dueli për vendin e parë

Të kuqtë dhe kuçovarët kanë bërë detyrën në fushën e tyre, duke marrë 3 pikët   Rezultatet e javës së 20-të NAFTETARI SOPOTI      5-0 ALBPETROL TEPELENA           3-0 BILISHT SPORT DOMOSDOVA           4-0 PARTIZANI DELVINA   1-0 KELCYRA TURBINA    

Grupi B: Partizani nxjerr nga loja Tepelenën, teatër në Memaliaj
  • 2012-04-16

Grupi B: Partizani nxjerr nga loja Tepelenën, teatër në Memaliaj

Të kuqtë kanë mposhtur minimalisht një nga rivalët, kurse kuçovarët marrin një dhuratë nga memaljotët  Rezultatet e javës së 18-të ALBPETROL PERMETI    2-1 BILISHT SPORT SOPOTI         1-2 PARTIZANI TEPELENA   1-0 KELCYRA DOMOSDOVA 2-1 TURBINA DELVINA