Rezultate te kerkimit per termin: +Rupe

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Kriz n Pakistan, rezerva vetm pr nj muaj

Pas rnis s ndjeshme t rezervave valutore n Pakistan, bhet e ditur se tashm ka mbetur vetm nj muaj gjat t cilit vendi mund t kryesj importim produktesh dhe se ekonomia po shkon drejt nja kaosi t vrtet. Sipas nj lajmi t publikuar nga e prditshmja The Telegraph, Banka Qendrore e Pakistani ka nj rezerv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.085Z

Krizë në Pakistan, rezerva vetëm për një muaj

Pas rënis së ndjeshme të rezervave valutore në Pakistan, bëhet e ditur se tashmë ka mbetur vetëm një muaj gjatë të cilit vendi mund të kryesj importim produktesh dhe se ekonomia po shkon drejt nja kaosi të vërtetë. Sipas një lajmi të publikuar nga e përditshmja The Telegraph, Banka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.829Z

LSI denoncon: Grupe kriminale presion në Durrës. Alarmante në Shijak

LSI denoncon se grupe kriminale me targa falso e suport politik të rilindjes po ushtrojnë presion në disa zona të Durrës, në Shijak e Lezhë. Nga selia e LSI-se Luan Rama denoncoi ne oren 12: 40:   Në disa  zona zgjedhore në qarkun e Durrësit ka përshkallëzim dhe rritj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.851Z

Edi Rama vjedh Kurbanin e shkrimtarit komunist indian

Ne Kurbanin e shkrimtarit indian Premchand pershkruhen pergatitjet e festes Dehanush jaxhnes feste per nder te Rames - hero legjendar dhe hyjni aventurat e te cilit tregohen ne poemen e lashte indiane Ramajana . Pershkrimi ne roman eshte per nder te Ram-ngadhnjimtarit ku ne nje vend ngriheshin skela

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama