Rezultate te kerkimit per termin: +Rusja +Sputnik

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] rusja / docs[0] 255 / hits[0] 294 / keyword[1] sputnik / docs[1] 144 / hits[1] 191 /
Rusja Sputnik: Në Maqedoni po krijohet shteti i tretë shqiptar në Ballkan. Shqiptarët nën drejtimin Ramës janë fuqizuar dhe tani janë kërcënim serioz
  • 2017-03-13

Rusja Sputnik: Në Maqedoni po krijohet shteti i tretë shqiptar në Ballkan. Shqiptarët nën drejtimin Ramës janë fuqizuar dhe tani janë kërcënim serioz

Në një shkrim të Brankica Ristiç, në edicionin e Sputnik në serbisht, theksohet se Edi Rama qëndron pas kundërshtimit të Hashim Thaçit ndaj NATO-s për çështjen e ushtrisë dhe se po destabilizon Ballkanin nëpërmjet Maqedonisë. Sipas Sputnik, replikat ndërmjet SHBA dhe Hashim Tha

FOTOT/ Mediat ruse i thurrin lavde Melania Trump: Zonja e Parë më seksi!
  • 2016-11-12

FOTOT/ Mediat ruse i thurrin lavde Melania Trump: Zonja e Parë më seksi!

Rusia e mirëpriti zgjedhjen e Trump si president i SHBA-ve dhe natyrisht që mediat qeveritare nuk mund të mos komplimentonin çiftin e ri presidencial. Ditën e sotme rusja Sputnik ka publikuar një artikull ku lavdëron Melania Trump. Krah jetëshkrimit, Sputnik shkruan se Melania është nd